PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1053}
7,4 224 509
ocen
7,4 10 1 224509
7,2 16
ocen krytyków
Apollo 13
powrót do forum filmu Apollo 13

Prosze napiszcie mi jak sie skonczyl ten film bo nie moglam obejrzec do konca , atak mnie wcignól ten film ze cholera nie moge wytrzymac i musze sie dowiedziec jak sie skoncyl:)
z gory wielkie dzieki:):*^^

warning

Nie wiem gdzie skończyłas ale ogolnie to koncowka byla najlepsza :) Weszli w atmosfere i po kilku minutach Houston zaczelo ich wywolywac po dluzszej chwili odezwali sie spadli do oceanu gdzie wyciagneli ich zolnierze us army :) to tak w duzym streszczeniu

ocenił(a) film na 7
lotnik123

Było jeszcze dopowiedziane, jakby ustami Jima, co dalej stało się z kosmonautami biorącymi udział w wyprawie Apollo. Jeden z nich zmarł niedługo później na raka, ten co niby miał na odrę zachorować bodajże jeszcze później latał, z tym trzecim z załogi nie pamiętam co się stało, a Jim już nigdy więcej nie wyleciał w kosmos.
W każdym razie- końcówka rzeczywiście jest najlepsza i naprawde wato ją obejrzeć (a w telewizji na pewno jeszcze nieraz to puszczą) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones