PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622069}

Apokalipsa zombie

Zombie Apocalypse
3,7 1 450
ocen
3,7 10 1 1450
Apokalipsa zombie
powrót do forum filmu Apokalipsa zombie

najgorszy

ocenił(a) film na 1

Najgorszy film o zombi, gdzie dziewczyny w trakcie apokalipsy mają non stop błyszczyk na ustach i
wciąż się dziwią, jak to tak można zabić kolegę, który przemienia się w żywego trupa? Czyściutkie
spodnie po półrocznej tułaczce, nienaganne fryzury i banalne rozmowy o "żonie która zmarła na
raka, ale spoko, teraz żyję za nas dwóch i będę pielęgnował ogród gdy znajdę jakiś domek, bo ona
by tego chciała" albo "oh chcę być w innym miejscu, więc sobie usiądę z moim błyszczykiem na
ustach i postękam jaka jestem zmęczona, to że moja rodzina prawdopodobnie nie żyje wcale się
nie liczy, skoro widziałam śmierć kolegi, którego znam ze studiów" Pomysły na bohaterów
nieudolnie zerżnięte z komiksu walking dead. Bardzo bardzo bardzo słaby film, w którym nie
postarano się nawet o naturalny wygląd krwi, o wybuchach nie wspomnę, chyba w paincie je
rysowali

ocenił(a) film na 2
aniawu

To prawda straszny gniot... Jednak jeżeli chodzi o filmy o zombie to najgorszy jaki widziałem to Dead 7.

ocenił(a) film na 10
Tengo_1Q84

Dead 7 to fajny film i ten wymiata, tylko te Zombie im nie udało się ,jeszcze ta Ramona i Henry to porażka, Ramona to Typowa blondynka, zamiast pomóc Billemu to na widok Zombie Uciekała potem miała zal do całego świata ze Billemu nikt nie pomógł a sama mu nie pomogła ,
aktorzy bardzo dobra grają w swoją Rolę i chodzą normalnie a nie sztucznie jeśli chodzi o ocalałych a Zombie to widać ze im nie udało się , widać ze filmy Zombie są krytykowanie przez jakieś lewactwo lub osób z inteligencją dziecka którzy nienawidzą filmy o Zombie , osobom którzy naprawdę lubią filmy o Zombie podobają się takie filmy

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Tak głupiego komentarza dawno. nie widziałem. "widać ze filmy Zombie są krytykowanie przez jakieś lewactwo" Nie widzę żadnej korelacji między bycia lewakiem a nie lubieniem zombie xDDD Masa ludzi niezależnie od poglądów uwielbia zombie, które przebiły się do popkultury za sprawą filmów Romero. Co do samego filmu - jest to gniot straszliwy i szkoda na niego czasu.

ocenił(a) film na 10

ten film jest bardzo fajny, i nie jest gniotem, najwidoczniej jest krytykowany przez osób którzy nie znają się na filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones