PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38690}

Antarktyka

Nankyoku Monogatari
7,7 395
ocen
7,7 10 1 395
Antarktyka
powrót do forum filmu Antarktyka

Wiecie gdzie można znaleźć polskie napisy do tego filmu. Szukałem i nie znalazłem. Z góry dzięki

krystian0992

A gdzie można znaleźć film?

użytkownik usunięty
ghania

Właśnie, gdzie ?

użytkownik usunięty

Film jest na torrentach, napisów polskich niema nigdzie, ale są angielskie, nie są trudne, zresztą w filmie nie ma dużo dialogów.
Większość osób film raczej zanudzi, miłośników psów powinien zachwycić, ogólnie bardzo dobry, realistyczny, jeśli kogoś nie interesują psy, nie ma po co oglądać raczej. Muzyka i zdjęcia bardzo dobre. Całość 8/10, ale takie dobre 8 tyle że i tak może zanudzić.

Jeżeli film jest po japońsku to mnie zasadniczo żadne napisy potrzebne nie są, ale szukałam tego filmu na torrentach i nie znalazłam. Mogłabyś mi podesłać na Prywatną wiadomość dokładny link? W ogóle pod jakim tytułem szukałaś? Antarctica? czy Nankyoku monogatari?

ocenił(a) film na 10
ghania

Problem w tym, że na FW nie ma PW. Mam to czego szukasz, może więc jakiś namiar na siebie?

P.S. Czy Twój nick to zdrobnienie od Ghanima?

geralt_z

Możesz wysyłać PW jeżeli masz co najmniej 10 punktów za dodawanie informacji ;) Ale mniejsza z tym. Wysłałam Ci swojego maila na PW, bo wolałabym go tak publicznie nie podawać, ale jak nie dostaniesz PW, to daj znać i napiszę tutaj.
Pozdrawiam :)

I tak, mój nick to zdrobnienie od Ghanima. Kiedy zakładałam konto Ghanima było już zajęte ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones