PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755620}

Ant-Man i Osa

Ant-Man and the Wasp
6,8 93 829
ocen
6,8 10 1 93829
6,3 26
ocen krytyków
Ant Man i Osa
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa

Niezly ale jak dla mnie bez wiekszych rewelacji. Fajny humor (Luis daje popisy), niezly motyw z quantum realm.
Musze przyznac ze jedna rzecz po prostu wyrwala mnie z butow. Spopieloan scena po napisach .... Swietne polaczenie z ostatnim Avengers.
Dla tej ostatniej sceny - naprawde warto.


ocenił(a) film na 8
dabram17

Właśnie ,może ty wyjaśnisz.O co chodziło z tym spopieleniem? znaczy cała trójka się spaliła?

ocenił(a) film na 8
white_lady

Avengers: Infinity War ;)

ocenił(a) film na 7
white_lady

Na końcu Avengers infinity war thanos pstryka palcami wymazując połowę wrzechświata. Hank,Janet i Hope nie mieli tyle szczęścia co Scott(albo pstryknięcie nie działa na inne wymiary)

ArsenPL

pytanie jak Scott wrócił, skoro tamci zniknęli, a na najnowszym trailerze Avengers już jest?

dabram17

Mogli to rozegrac bardziej dramatycznie. Scott bawi sie z corka w scenie po napisach, a to nagle ona znika. Moim zdaniem scena bylaby bardziej dramatyczna, bo raczej juz kazdy wiedzial jak sie skonczy ta prawdziwa po tym na Scott wszedl do Quantum Realm.

ocenił(a) film na 7
jdjsdj11

Byłoby nie bardziej dramatycznie, ale zagrano by na innych emocjach w dość popularny, wyświechtany sposób. Teraz nie wiadomo czy Scott opuści wymiar kwantowy, czyli czy Ant-Man będzie należał do tych, którzy zniknęli, ale wrócą czy też do tych, którzy zostaną straceni dla ratowania reszty.

ocenił(a) film na 7
Alee

Mimo wszystko, nie wiemy czy córka, matka i jej partner to przeżyli... :) jak dla mnie Ant-man też zostałby spopielony, ale uratował go inny wymiar - z tego co wiem, w domyśle tylko oryginalny skład Avengers miał się ostać.

ocenił(a) film na 7
emqbro

Niby tak, ale zostali też niektórzy spoza oryginalnego składu, choć nie Avengersi. Pewnie trzeba przyjąć, że nie bez powodu umieścili go w tym innym wymiarze i na coś się przyda uwięzienie w świecie kwantowym dla całości uniwersum.

ocenił(a) film na 7
Alee

właśnie - choć nie Avengersi - that's the point.

Coś jest na rzeczy, ponieważ Pym wspomniał aby uważał na zawirowania czasowe albo coś w ten deseń - to jest clue.

Druga sprawa, ze zdjęć Avengers IW 2 widać Avengersów podczas ataku na NYC, wraz z Ant-Manem, który w "pierwszym" ataku nie uczestniczył.

No i trzecia sprawa - jak to zostanie powiązane z Captain Marvel...

ocenił(a) film na 7
emqbro

Swoją drogą to już nie jest IW2 jak było mówione na początku, nie zdradzają tytułu a mogliby dać coś co zainspirowałoby naszych tłumaczy jak Mściciele. Zdążyć przed Thanosem albo Mściciele. Nie pstrykaj palcami ;)

Alee

Znaczy to, ze Antman wyjdzie z Quantum Realm tez nie jest zagdaka. Wyjdzie na 100% tylko pytanie czy wyjdzie do swojego wymiaru oraz lini czasowej.

jdjsdj11

Oczywiście że wyjdzie, ponieważ uwloni go Stark( dlatego właśnie doktor strange chciał zeby Thanos go ocalil)Antman ewolułuje tak samo jak żona doktora po 30 latach bycia w kwantowym wymiarze. Dodatkowo dr.doom który tez jest tam uwięziony nauczy Antman wykorzystywać moc kwantowa co potem wykorzysta tony stark do pokonania Thanosa. Pozdro

ocenił(a) film na 6
dabram17

Nie był zły ale do cz1 nie dorównywał.
Fabuła w porównaniu z cz1 była najwyżej średnia. Ciągłe to poszukiwanie Janet było takie seee.
Moment z budynkiem był spoko. Ale raz czy 2. Potem zaczął męczyć.
Ghost jak dla mnie bardzo kiepska.
I tyle w temacie.

ocenił(a) film na 4
settokaiba

Tak. Nic szczególnego. Kolejny film bez wyrazistego "przeciwnika" i pozbawiony większej dramaturgii. Całość ratowali aktorzy i poczucie humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones