PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242898}

Anioły w mieście

When Angels Come to Town
5,7 272
oceny
5,7 10 1 272

Anioły w mieście
powrót do forum filmu Anioły w mieście

Pomysł na historię, w której przeplatają się wątki miłości siostrzanej, rodzinnej tradycji z ingerencją istot wyższych jest rzeczywiście wspaniały, aczkolwiek podczas oglądania filmu odczułam pewien brak "czegoś". Czego? Sama nie wiem. Przypuszczam, że może to być sam sposób przedstawienia tej historii. Brakowało mi w niej "serca", być może wynikało to z gry aktorów, kunsztu artystycznego albo może czegoś zupełnie innego. W każdym bądź razie nie umiem powiedzieć, dlaczego ten sposób przedstawienia nie przypadł mi do gustu i dlatego nie oceniam filmu.

ocenił(a) film na 6
LookAt

Myślę tak samo, mnie ten film przypomina "Blessed" z 2009r. i gdyby był zrobiony tak jak on, bardziej brutalnie, a nie ten Max i jakaś nierozgarnięta kobieta o nadprzyrodzonych zdolnościach to oceniłabym wyżej, bo fabuła jest bardzo inteligentna i jest to jedyny tak ambitny film o świętach który do tej pory pooglądałam, daję 6/10 sugerując się ogólną oceną użytkowników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones