PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34774}

Animatrix

The Animatrix
7,5 26 413
ocen
7,5 10 1 26413
7,0 9
ocen krytyków
Animatrix
powrót do forum filmu Animatrix

Chciałabym to oglądnąć ale nie wiem czy te opowieści wogule nawiązują do filmowego matrixa...

ocenił(a) film na 5
you_can_dance

Bez Animatrixa i gry Enter The Matrix nie wyciągniesz 100% z tego, co oferują Ci Wachowscy w wykreowanym przez siebie świecie. Powinno się przyjmować Matrixa jako pięciopak - Matrix - Animatrix - Enter The Matrix - Reaktywacja - Rewolucje.
No i na deser pozostaje gra Path of Neo, już jako swoiste dopełnienie ;)

Pawlik

Dzięki wielkie za radę :) Zawsze myślałam że jest taka kolejność Matrix- Matrix Reaktywacja- Matrix Rewolucje- Animatrix- Enter The Matrix- Path of Neo... Już wiem w jakiej kolejności powinno się to oglądać :))

ocenił(a) film na 5
you_can_dance

Żeby też inni się o tym dowiedzieli, bo potem nagle wielka buba, że nikt nie łapie o co chodzi w fabule ;)
Z drugiej strony, każde medium winno być samowystarczalne, bo Matrix to nie serial...
Ciekawy, choć nie do końca przemyślany przypadek medialnej konwergencji, rzekłbym :)

ocenił(a) film na 8
Pawlik

Historia Matrixa nie jest Wachowskich oni ją zerżnęli z ksiązki pewnej pani...

Himiteshu

Tytuł proszę.

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

z jakiej książki?

ocenił(a) film na 8
gingerka

Znajdzcie sobie na necie, nie chce mi sie szukac a jesli nie znajdziecie to spytam kumpla, czytal o tym dużo

you_can_dance

"w ogóle"

you_can_dance

Na Twoim miejscu kolego bardziej bym się przejmował dziełami, które zamiast do Matrixa, nawiązują do słownika ortograficznego języka polskiego

nazwa_ekranowa

Każdy może się czasami pomylić, założę się że ty kiedyś na forum też się pomyliłeś więc nie rób z tego wielkiego halo!! :)

ocenił(a) film na 8
you_can_dance

"Chciałabym to oglądnąć ale nie wiem czy te opowieści wogule nawiązują do filmowego matrixa..."
masz rację, nie oglądaj, lepiej nie ryzykować.

Mudshark

eee tam. Już zdążyłam pooglądać i mi się podobało, tylko nie które rzeczy są za bardzo przeciągnięte. Np. mi się nie podobała opowieść o tych maszynach pt. "Zniewolony" (to była ostatnia opowieść) według mnie ta już była wymyślana " na siłę". Ale jeśli chodzi o resztę to mi się podobało. Dałam 8/10 :)

you_can_dance

To nawet nie jest ważne, czy nawiązuje, czy nie, bo Animatrix'a da się obejrzeć, zrozumieć i podziwiać bez znajomości fabuły "Matrixa". Szczerze mówiąc, dużo bardziej podobała mi się ta seria, niż oryginalne filmy "Matrix" (choć może dlatego, że lubię animce!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones