PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032723}

Anatomia upadku

Anatomie d'une chute
7,4 27 905
ocen
7,4 10 1 27905
7,5 50
ocen krytyków
Anatomia upadku
powrót do forum filmu Anatomia upadku

"Burzy nasze oczekiwania, rozsadza społeczno-płciowe konwenanse, odrzuca klasyczne genderowe podziały. " ha ha ha ha ;)))

nnn_nnn

Troll trolluje, jedyneczki lecą, czasami bez obejrzenia filmu, ale niech sobie trolluje, bo pewnie troll nie ma wielu przyjemności w życiu.

cinnamon666

ja piszę o filmie, ty o mnie. kto jest trollem?

nnn_nnn

Piszesz o filmie, którego nie oglądałeś, więc ty. Ja co najwyżej jestem stalkerem.

cinnamon666

Piszę o RECENZJI, która mnie rozbawiła baranie. Sprawdż co znaczy sowo "stalker".

ocenił(a) film na 1
cinnamon666

Byłeś na tym filmie? Ludzie po 30 minutach mieli dość i wychodzili. Trzeba wykazać się dużą dozą cierpliwości żeby wytrzymać 2,5 godziny. Ja czekałem na jakis przełom i się nie doczekałem. Miałki, ciągnący się gniot. Nie wiem jakim cudem ma takie noty i kto go tak promuje? Szkoda czasu i kasy na coś takiego

ocenił(a) film na 8
piekielko_piekielko

Byłeś na tym filmie? Miałem salę wypełnioną po brzegi i wyszła tylko jedna osoba. Więcej osób wyszło z Biednych Istot a jest to lepiej oceniany film

ocenił(a) film na 1
kvafifi

Oczywiście, że byłem i w oczekiwaniu na przełom wytrzymałem jakoś do końca. Znaczna część widzów wyszła. No nie da się tego filmu obronić. Przykro mi.

ocenił(a) film na 8
piekielko_piekielko

Jasne, zwracam tylko uwagę że jest to przypadek anegdotyczny. Mój jest taki, że przy wypełnionej po brzegi sali (co się zdarza dosyć rzadko) wyszła tylko jedna osoba. Aczkolwiek para obok ciągle chrupała popcorn więc chyba bym wolał żeby też wyszli xD

ocenił(a) film na 1
kvafifi

Hahahaha. Koło mnie rozłożyli się z jedzeniem. Skończyli konsumpcję i wyszli. Ludzie czasem tyle jedzenia biorą do kina jakby nie jedli i pili przez cały dzień :D Byłem w poniedziałek, bo piątek, sobota i niedziela była mocno obłożona i chciałem właśnie uniknąć tego chrumkania :D

ocenił(a) film na 8
piekielko_piekielko

Ja nawet nie wiem za bardzo kto to kupuje. Jeden popcorn i napój jeszcze jest w jakichś granicach, ale jak się weźmie duży zestaw to można nawet 100 zł zapłacić. Za tyle to można smaczniejsze rzeczy kupić w restauracji czy nawet w maku, ewentualnie kupić 3-4 bilety na kolejne seanse. Do tego można swobodnie rozmawiać w przeciwieństwie do kina.

ocenił(a) film na 1
kvafifi

Dokładnie tak

nnn_nnn

Dzieki za info., ostrzeżenie. Cytat mówi wszystko- to nie film dla mnie.

ocenił(a) film na 8
kuba512

ojej recenzentka filmwebu coś napisała xd tu nie ma NICZEGO o gender itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones