PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032723}

Anatomia upadku

Anatomie d'une chute
7,4 27 905
ocen
7,4 10 1 27905
7,5 50
ocen krytyków
Anatomia upadku
powrót do forum filmu Anatomia upadku

Film długi chwilami męczący.Wytrzymałem 2,5 godz ale na koniec brak satysfakcji.Czemu takie filmy dostają tyle nagród

ocenił(a) film na 9
Ferxo111

Bo są niejednoznaczne, zachęcają do refleksji, pokazują, że aby oceniać działania drugiego człowieka trzeba przeanalizować całe spectrum sytuacji, bo jest bardzo wiarygodny psychologicznie w pokazywaniu dynamiki relacji, bo świetna gra aktorska i jeszcze parę przyczyn

ocenił(a) film na 6
Agatonik

no właśnie ten film okazał się na maksa jednoznaczny - brak plot twist na koniec, brak otwartego zakończenia. Myślałam, że może to ten dzieciak zabił ojca, albo że zmyslil swoje ostatnie zeznania. Cokolwiek. Zabrakło twórcom pomysłu na zakończenie tego filmu.

ocenił(a) film na 9
ejkej_0407

Jak chcesz plot twistów, to nie oglądaj takich filmów, bo to nie ten kierunek. A otwarte zakończenie właśnie jest.

ocenił(a) film na 1
Ferxo111

bo wydają grubą kasę na jego promocję a to zwykły gniot

ocenił(a) film na 2
piekielko_piekielko

trU. Niestety, wybrałem się na niego z wielkimi oczekiwaniami i cóż...Jak żyć...Lepszy jest każdy odcinek Columbo.

ocenił(a) film na 1
ekwi

Aż dziwię się że dałaś mu 4

ocenił(a) film na 2
piekielko_piekielko

nie dałam, tylko dałem. A propo, faktycznie, zdecydowanie za wysoko ;)

ocenił(a) film na 1
ekwi

Dokładnie

ocenił(a) film na 5
Ferxo111

Bo spełniają śmieszne oscarowe wymagania, musieli w tym celu zrobić bi z żony. Od samego początku dla uważnego widza jest wiadome co się stało i tak to się właśnie kończy. Szkoda bo gra aktorska i montaż na dobrym poziomie.

ocenił(a) film na 3
Ferxo111

Niestety również zadaję sobie to pytanie? Przecież nasi Chłopi to arcydzieło, które ma wszystko: nietypową konwencję, genialną grę aktorską, świetne tempo akcji i fantastyczną muzykę! Dlaczego nie dostali nominacji? Przez czarny PR?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones