PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032723}

Anatomia upadku

Anatomie d'une chute
7,4 27 905
ocen
7,4 10 1 27905
7,5 50
ocen krytyków
Anatomia upadku
powrót do forum filmu Anatomia upadku

Anatomia upadku kina

ocenił(a) film na 1

Jak może się ten film podobać? To nie jest, ani kryminał, ani dramat sądowy. Nuda! Ledwo, co wytrzymałem cały seans, kilka osób zresztą wyszło! Daję ocenę 1 za to, że skusiłem się na ten głupi film ufając ocenom na Filmwebie! Porażka!

ocenił(a) film na 1
Eltewat

Też byłem zaskoczony, że ma tu tak wysokie noty, a jest to największy gniot jaki kiedykolwiek widziałem. Zrobili dobrą akcję marketingową.... a ludzie z kina wychodzili już po 30 minutach

Eltewat

No jak ktoś potrzebuje tylko bang bang i głupawych komedii, to pewnie się nudził

ocenił(a) film na 8
Eltewat

Ja miałem salę wypełnioną po brzegi i wyszła tylko jedna osoba ;)

ocenił(a) film na 9
Eltewat

Takie czasy, że dla niektórych musi się dużo dziać :) Nie byłam pewna czy się wybrać na ten film właśnie przez takie opinie. Bałam się przedłużonego do granic możliwości nudnego gniota. Na szczęście zaryzykowałam, a film jest świetny. Zarys psychologiczny bohaterów i poznawanie ich krok po kroku w klejącej się w jedną całość historii. Nie, nie jes to kryminał z szybką akcją, więc jak ktoś ma takie oczekiwanie to faktycznie może odpuścić. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones