PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579478}

Anatomia strachu

Trespass
5,5 27 583
oceny
5,5 10 1 27583
4,0 11
ocen krytyków
Anatomia strachu
powrót do forum filmu Anatomia strachu

Fakt ... może twórcy filmu nie błysneli jakimś innowacyjnym pomysłem, ale zdecydowanie nie było to złe widowisko. Można dopatrzyć się faktycznie paru błędów, ale generalnie kino ogląda się przyzwoicie. Film krótki, wciągający i bardzo przystępny.
Dobra gra Cage-Kidman. Z naciskiem na Nicka, który świetnie manipulował grą słów i wcielił się co nietypowe dla niego - w ślamazarę. 6,5/10

ocenił(a) film na 7
Adash

Zgadzam się, dobrze się oglądało a Cage (mimo, że niezbyt go lubię) w tej roli moim zdaniem wypadł całkiem wiarygodnie.

ocenił(a) film na 7
Adash

film fajny bandyckie klimaty 7/10

ocenił(a) film na 7
Adash

Niektórym najzwyczajniej się nudzi,albo chcą odreagować,na kims,na czymś, na czymkolwiek. Film jest zwyczajnie dobry i trzeba dużo złej woli,zeby tęgi nie (chcieć) zauważyć.

kinoman77_filmweb

Nie potrzeba woli tylko innego gustu. Lubię filmy akcji, thrillery i kryminały, nie jestem także wymagającym widzem, ale film nie zaskoczył mnie w żadnym momencie. Przy minimalnym wysiłku można było przewidzieć zakończenie, a nawet jeśli ktoś nie lubi bawić się w przewidywanie, trzeba pogodzić się z faktem, że jednym film się podoba a innym nie ;). Dla Ciebie kinoman77 film był dobry, dla mnie był słaby a przy dobrych wiatrach mierny, a odreagowywać nie muszę.

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones