PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464707}

Anakonda 3: Potomstwo

Anaconda III
3,2 4 199
ocen
3,2 10 1 4199
Anakonda 3: Potomstwo
powrót do forum filmu Anakonda 3: Potomstwo

nie uwierzy, że węże (jakkolwiek wielkie by nie były) nie oddychają tak jak psy (znaczy PASZCZOWO). Co za TheBill to kręcił

ocenił(a) film na 1
Alsana

i jeszcze te pierdzielnie, że badania prowadzone są w Europie Wschodniej! Gdzie, żyje jeden jadowity wąż na krzyż... ehhh

Alsana

Albo kur*w jak ten wąż piszczał... hahahaha! Lepiej sobie "Diabeł z Jersey" na TVP 2 oglądne:D

ocenił(a) film na 1
Alsana

Alsana... to, że starasz się znaleźć racjonalność w tym filmie nie najlepiej o tobie świadczy... to nie national geographic :|

ocenił(a) film na 1
molos

pomijam, że anakonda nie jest jadowita :D

ocenił(a) film na 1
molos

ale jak ktoś chce postraszyć - to niech się przyłoży! trudno się bać napaści muchy tse-tse na Antarktydzie! (więc podstawowa wiedza na temat zachowań zwierząt jest potrzebna przy kręceniu horroru). Moja wypowiedź o Europie Wschodniej dotyczyła KLIMATU molosie... gdzie Ci przeżyje wąż z tropików/? i po kiego grzyba hodować bydlaka w Europie Wschodniej (pomijam tego, który wypłynął w toalecie we Wrocławiu ;) ) i jeszcze ten gówniany film "Węże w samolocie" gdzie nie jadowite gady są przedstawiane jako jadowite. Po co to kręcić? nie wiadomo...

ocenił(a) film na 1
Alsana

Alsana... ja wszystko rozumiem i się generalnie zgadzam ale chodziło mi o to, że takie szmiry są robione dla tępaków - im jest to potrzebne jak dresowi 3 paski. Dlatego rozpatrywanie tego filmu "na serio" w kategoriach racjonalności jest groteskowe. Ot, kolejny gniot dla debili i koniec tematu :)

ocenił(a) film na 1
molos

i kropka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones