PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1075}
7,3 192 058
ocen
7,3 10 1 192058
7,2 40
ocen krytyków
American Psycho
powrót do forum filmu American Psycho

Mój ulubiony to ze sceny 'spowiedzi', kiedy dzwoni do swojego adwokata i wymienia ofiary:

'I even, um,
I ate some
of their brains...
and I tried to
cook a little.'


Cała ta scena i aktorstwo Bale'a - GENIALNE!!!!!!
:)

ocenił(a) film na 10
stiepanowa

[SPOILER]
Każde wypowiedziane przez niego słowo w scenie morderstwa Allena
+ "Don't just stare at it, eat it."
I na pewno bym tu wypisywał wszystkie cytaty z tego filmu, ale dawno go nie oglądałem i mało pamiętam.

stiepanowa

"That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina. "

ocenił(a) film na 7
radoslawnietoslawski

Zgadzam się z kolegą ten tekst powalił mnie na kolana. Musiałem aż cofnąć żeby sprawdzić czy sie nie przesłyszałem :D

ocenił(a) film na 9
radoslawnietoslawski

"That's a very fine chardonnay you AREN'T drinking."

ocenił(a) film na 10
stiepanowa

Scena rozstania z Evelyn ("You're not terrible important to me"). BEST BREAKUP EVER :D

ocenił(a) film na 7
stiepanowa

Jest wiele fajnych tekstów, ale z tych które pamiętam to na pewno scena w pralni, kiedy Patrick kłóci się z tamtą babką i po chwili: "If you don't shut your f*ckin' mounth, I'll kill you ;)"

ocenił(a) film na 10
Patok995

dobre bylo co 1 kobiete zabił w łózku a druga sie zorientowala ta blondyna i zaczęła uciekac i miedzy czasie ona go w twarz kopnęła a on powidzial cos takiego "ty dzivko tylko nie w twarz" xD a on szanowal twarz wiec strasznie go to wkurzylo i wtedy piłą ja rzucił

Patok995

scena w pralni to mistrzostwo

ocenił(a) film na 9
stiepanowa

"I must return some videotapes" :>

ocenił(a) film na 8
stiepanowa

"don't touch the watch..."
"you're a f*cking ugly bitch. i wanna stab you to death and play arround in your blood"
"they don't have a good bathroom to do cocaine O.o"
cała scena zabicia paula allena:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones