PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629181}

Alpy

Alpeis
6,4 6 281
ocen
6,4 10 1 6281
6,1 21
ocen krytyków
Alpy
powrót do forum filmu Alpy

Chciałam zapytać o tę jedną scenę. Bo już wszystko sobie poukładałam, tylko ta jedna scena tańca
dziewczyny ze straszą kobietą na tej potańcówce... dlaczego przerodziła się w taką szarpaninę?
Dlaczego kobieta się temu poddawala? Jak to interpretujecie?

ocenił(a) film na 6
Bialo_czerwona

Wydaje mi się, że przez to pokazano jak desperacko główna bohaterka chciała odegrać w czyimś życiu ważną rolę. Podobnie jak scena gdzie włamuje się do domu, aby być tenisistką. Ona już nie potrafi być sobą.

ocenił(a) film na 6
kingsiuger

Może nawet nie tyle odegrać w czyimś życiu rolę, co odnaleźć na siłę swoją tożsamość.

ocenił(a) film na 7
kingsiuger

Ale w jaki sposób akurat tak?

ocenił(a) film na 6
Bialo_czerwona

W taki sposób, akurat tak. :D

ocenił(a) film na 7
kingsiuger

I od teraz wiem wszystko! :D

ocenił(a) film na 6
Bialo_czerwona

To powiedz mi dlaczego Kaczor Donald po wyjściu spod przysznica był okrtyty ręcznikiem a na co dzień chodził bez spodni?!

ocenił(a) film na 7
kingsiuger

Miał zaburzoną osobowość i jego doczłowiecze dążenia przejawiały się tylko i wyłącznie po kąpieli... Tak mówią najstarsze pisma.

ocenił(a) film na 6
Bialo_czerwona

Kurczę. Piszemy o nim jakby już nie zył. A on pewnie i nas przeżyje. To jak ja wychodzę z kąpieli bez ręcznika to mam dokacze dążenia?;)

ocenił(a) film na 7
kingsiuger

Pewnie tak i pewnie tak. Ale proszę się nie rozpaczać, wiele osób przejawia dokacze dążenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones