PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690291}

Alicja po drugiej stronie lustra

Alice Through the Looking Glass
6,8 78 890
ocen
6,8 10 1 78890
2,8 5
ocen krytyków
Alicja po drugiej stronie lustra
powrót do forum filmu Alicja po drugiej stronie lustra

Czy tylko ja widzę po trailerze mocną inspirację z gry Alice: Madness Returns? Mogłabym przedstawić kilka dowodów, choćby główny antagonista (są podobni w filmie i w grze), niektóre lokacje (tron antagonisty i jego otoczenie wygląda jak zły pociąg z gry) czy moment z wypadaniem z drzwi na niebie przypomina jeden z fragmentów gry.
Nie wiem, może jestem przewrażliwiona. Pierwsza część Alicji mnie nie porwała, zwiastun drugiej części zaskakująco mi się spodobał i dopiero teraz zauważyłam, że to przez mocne nawiązania do gry.

matsurika

Ja też je widzę :)

MadHatter2010

Tak się cieszę, jednak nie mam omamów! :D
Tak się zastanawiałam czy sam American McGee gdzieś nie schował się w obsadzie, ale nigdzie go nie widzę. Moim zdaniem powinni byli zrobić ekranizacje gry, ale to by nie przeszło :<

ocenił(a) film na 6
matsurika

Po obejrzeniu całego filmu można rzec że połowa scen to zrzynka z gry. Smutno.

insane_m

Idę jutro to się przekonam na własne oczy.
Bardzo smutno, że nikt się nie zdecydował na ekranizacje Alicji z gry...

ocenił(a) film na 7
insane_m

Ta ekranizacja nie ma nic wspólnego z grą i żadna z ukazanych w niej scen nie nawiązuję ani też nie przypomina świata wykreowanego przez American Mcgee.

ocenił(a) film na 6
Reiku

lol Ty tak serio? Grałeś wgl w Madness Return czy tylko tak trolujesz? ;)

ocenił(a) film na 7
insane_m

Oprócz tego,że pomysł na zamek czerwonej królowej był wręcz zerżnięty z gry,nic więcej nie widzę. Burton dał już sobie spokój z Alicją po pierwszej części. Szkoda trochę,że na kontynuację mieli już wylane i wyszła taka nijaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones