PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690291}

Alicja po drugiej stronie lustra

Alice Through the Looking Glass
6,8 78 896
ocen
6,8 10 1 78896
3,2 6
ocen krytyków
Alicja po drugiej stronie lustra
powrót do forum filmu Alicja po drugiej stronie lustra

Czy jest szansa, że w kinach będzie też można obejrzeć film z napisami PL?

Co innego w bajkach animowanych, ale tu... Nie lubię dubbingu w filmach. Zwłaszcza, że gra tu Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Mia Wasikowska, Anne Hathaway, Alan Rickman! Sami fajni i dobrzy aktorzy.. :\

xwonderlandx

Na pewno tak :) chyba przy pierwszym filmie były napisy, ale mogę nie pamiętać do końca

ocenił(a) film na 7
MadHatter2010

Oo super. Dzięki :)

ocenił(a) film na 10
xwonderlandx

Miałam te same obawy. Póki co wszystkie seanse jakie zapowiedziano są z dubbingiem. Mam nadzieję, że to się zmieni.

ocenił(a) film na 7
xwonderlandx

Oglądałem wczoraj z napisami. Nie ma strachu...

xwonderlandx

u mnie nie ma szansy, na tym zadupiu jest tylko helios i dubbing

guga_buzka

W kinach Helios film jest grany w wersji z napisami (w godzinach późniejszych), ale za to w 3D... Tak przynajmniej jest w Białymstoku.

Encrier

No niestety u mnie do wyboru było tylko dubbing 2D i dubbing 3D :/ Ale szczerze to myślałem, że gorszy on będzie.

ocenił(a) film na 9
xwonderlandx

Właśnie sprawdzałam repertuar Multikina i jest tam do wyboru dubbing i napisy ;)

ocenił(a) film na 9
xwonderlandx

W Multikinie jest wersja z napisami. Byłam na dubbingu, nie uwiódł mnie, podobnie jak w pierwszej części, jakoś pchanie C.Pazury wydaje mi się obrazą dla Johnny' ego Deppa. Sam film- super :). Jeśli jest w nim śmiech, łzy, czy chwila na refleksję, to znaczy, że ma w sobie wszystko :).

kazia87

Mi głos Pazury pasował do postaci Kapelusznika.

ocenił(a) film na 7
MalikLove

Byłam w Multikinie na wersji z napisami - same napisy znakomicie zrobione, aż miło się oglądało.

ocenił(a) film na 8
Kinomaniaczka_

Ja bym powiedziała, ze napisy w dużej mierze zrobiły mi film :D Kichawa? Krwawy Ćwiartek? Albo ZELŻUNIA? Generalnie język angielski znam na tyle dobrze, że i bez napisów bym mogła obejrzeć, ale warto było zerkać choćby na te tłumaczenia. Ktoś kawał dobrej roboty odwalił, zbiłabym pionę!

ocenił(a) film na 9
mokfa

Zgadzam się z wami. Wykonanie napisów polskich było rewelacyjne. Owszem, ja też dość dobrze znam język angielski, w każdym razie na tyle, że obeszłabym się bez polskich napisów, ale jednak fajnie było na nie popatrzeć.

ocenił(a) film na 9
xwonderlandx

Byłam wczoraj w Multikinie na wersji z napisami, więc nie ma strachu. Mnie głównie zależało na tym, żeby usłyszeć głos Pana Alana Rickmana i żeby zobaczyć dedykację Jemu poświęconą. I nie zawiodłam się. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones