PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489250}

Ale szopka!

Nativity!
6,3 3 064
oceny
6,3 10 1 3064
Ale szopka
powrót do forum filmu Ale szopka!

Kompletnie się nie spodziewałam - to bardzo fajny film, wzrusza i cieszy :) Do tego
niesamowity Martin Freeman (Dr Watson z serialu BBC, a wkrótce nowy Bilbo). I świetne
jest to, że w tym filmie nie ma dzieci śpiewających jak dorośli - tylko przecietne dzieciaki
takie jak wszędzie :)

ocenił(a) film na 8
axalis

Popieram! Bardzo przyjemny film, naprawdę bawi i ma niezwykle mądry przekaz. Dlatego też w tym skostniałym, katolickim kraju się nie podoba... U nas tak genialna szopka by nie przeszła.

ocenił(a) film na 7
Joanna_Petarda

Zupełnie inaczej pokazana szopka nie umie opisac jak inaczej ale ten film się wyróznia mi nawet łezka się zakreciła jak te dzieci spiewały ja na taką szopke mógłbym chodzic co roku .W koncu narodzenia Pana trzeba swietowac z radością i czasem może z nowością oczywiście z granicą przywzwoitości .Dzieciaczki są słodkie troche przestraszone nie wierzą w siebie uwazają się za najgorsze ale jak widac myli sie .Film zlatuje szybko nie jest to kolejny film o magi swiąt a to ze może kazdy wystawic swoje własne jasełka .7/10

ocenił(a) film na 10
kinoman1985

Cudowny film! Dzieciaki po prostu wymiatają. Bardzo ładnie ukazuje jak wiele mogą zrobić dzieci, w które nikt nie wierzy, a przecież w każdym dziecku tkwi potencjał, i wspaniałe było to co dyrektorka powiedziała przed rozpoczęciem przedstawienia.

monique707

Bardzo dobry, ciepły film, z przekazem. Realistyczny (ile przecież jest szkół, nawet i u nas, gdzie mówi się, że uczniowie stamtąd to nic nie potrafią). Wbrew pozorom, uniwersalny i można go obejrzeć nawet w środku lata, choćby po to, by w tym biegu odetchnąć chwilę. Ładna muzyka użyta w filmie, a jego największym atutem jest rola Martina Freemana, któremu, jak zwykle, nie można nic zarzucić. No i ciekawa interpretacja tego przedstawienia, nie trzeba przecież przedstawiać tego sztampowo (jak to u nas często się niestety dzieje).
8/10 - bo to nie jest jednak kino wybitne, ale w zasadzie chyba nawet takim nie miało być; i dobrze

ocenił(a) film na 9
axalis

Zgadzam się z Tobą w 100 %. Niesamowicie cudowny, ciepły i wzruszający film :). Bardzo się cieszę, że nie zasugerowałam się oceną na filmwebie, gdyż straciłabym coś naprawdę pięknego. A Martin Freeman zagrał po prostu perfekcyjnie ^_^ ( w sumie zawsze jest idealny ). Z całego serca polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones