PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000405}
6,9 3 815
ocen
6,9 10 1 3815
7,5 27
ocen krytyków
Alcarràs
powrót do forum filmu Alcarràs

to piękny film o rodzinie. Grali w nim prawdziwi rolnicy i może dlatego wierzyłam niemalże w każdy ich gest, minę, płacz i śmiech. Dane mi było spędzić z nimi te dwie godziny ani razu nie wątpiąc w prawdziwość tego, co się dzieje - od każdego dziecka do dziadka.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

To po co robić film jak można pojechać na pierwszą lepszą wiochę?

ocenił(a) film na 5
Orzeszek_120

Bo obraz wsi na filmie jest ładniejszy niż w realu ? I odbiorcy z lepszego świata mogą się wzruszyć sielanką,która z rzeczywistością nie ma nic wspólnego ?
Odbiorcy znający życie w gospodarstwie marzą najczęściej o tej wstrętnej,wielkomiejskiej wegetacji...
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Ten film jakoś bardzo mnie nie poruszył, w przeciwieństwie do innego filmu tej reżyserki z 2017r. "Lato 1993"Szczerze polecam,dużo lepszy.

ocenił(a) film na 8
chimeryk

Oglądałam Lato 1993. Mądry, bezpretensjonalny film. Niezwykła, prawdziwa gra dziewczynek. Świetnie pokazane, jak rozmawiać z 6-latką o śmierci? Tak jak Marga - mówić prawdę wystarczającą.

Agatonik

Sama jesteś "dylemat energetyczny" :)

ocenił(a) film na 7
ptomek69

Zapewne miała na myśli narzucanie zielonej energii przez IV Rzeszę Niemiecką oraz Francję rządzoną w UE. Narzucanie właśnie np. paneli. To rolnik wie co mu potrzeba na wsi, a nie biurokrata w Brukseli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones