PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000405}
6,9 3 814
ocen
6,9 10 1 3814
7,5 27
ocen krytyków
Alcarràs
powrót do forum filmu Alcarràs

Poezja w prozie

ocenił(a) film na 9

Nie można przegapić tego zjawiskowego filmu. Zrobiony z wielkim talentem, lekkością i delikatnością. Bohaterowie bardzo prawdziwi i bliscy, każdy sportretowany po prostu pięknie. Nie wiem, który był na pierwszym planie, bo każdy członek tej rodziny był ważny. Świat tego filmu wciągnął mnie całkowicie. Do płaczu, do śmiechu, do myślenia. Wzruszający do głębi

ocenił(a) film na 8
Dobanasia

Niezwykle klimatyczny film. Przez dwie godziny czułam się członkiem tej rodziny. Śmiałam się, wzruszałam, złościłam i przeżywałam bezradną złość. Ale za odnawialną czystą energią też jestem.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

O co chodzi z pani odpowiedziami do komentarzy? W ogóle nie są na temat komentarza. Postanowiła pani skomentować wszystkie komentarze na Filmwebie?

ocenił(a) film na 8
Dobanasia

Nie rozumiem zarzutu. Podzieliłam się swoimi odczuciami po obejrzeniu filmu, które są bardzo podobne do Twoich.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Nie są

ocenił(a) film na 5
Dobanasia

Zwłaszcza rolnik dziadek z idealnymi zębami. Ale to pomijam, bo nie to oczywiście jest bolączką tego filmu. Portret hiszpańskiej wsi jest zasadniczo słabo przedstawiony. Sceny są schematyczne, postaci sztampowe. Dialogi raczej takie sobie. Ten film nie ma finezji, błysku. Ot, poprawnie zrobione dzieło. Nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones