PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104721}

Album rodzinny

Family Album
6,8 355
ocen
6,8 10 1 355
Album rodzinny
powrót do forum filmu Album rodzinny

Bardzo mi sie podobał

użytkownik usunięty

Bardzo miło mi się go oglądało. Familijny film, który przedstawia losy zamożnej amerykańskiej rodziny. Wzruszający i skłaniający do przemyśleń obraz.

użytkownik usunięty

Może mi pomożesz? Mój brat przełączył kanał w momencie, gdy George siedział z kumplami w sali projekcyjnej i oglądał ten tani horror. Czy możesz mi powiedzieć, co się działo później? Chodzi mi głównie o wątek z Georgem. Czy pojawił się jeszcze później czy był tylko postacią epizodyczną?

pozniej do sali weszla Valerie, koledzy uciekli, a George zostal. Valerie zaczela sie a niego drzec, potem pokazala mu cycki. potem dokonczyli film, a oi zakochani zaczeli sie calowac... zobaczyla to faye z wardem. jednak nie byli przeciwko. Anne urodzila synka o imieiu Maxymilian ( Max), potem na plazy zrobili sobie zdjecie ( sorry, zdjecie bylo wczesniej niz Max:)) potem siedzieli w pokoju, Anne, Faye i Faith- coreczka Valerie i Georga i Word. Fait narysowala rysunek i pokazala go babci. Jedak po chwili babcia wyzionela ducha. skonczylo sie na pogrzebie i na tym, jak to wszyscy sie bardzo serdecznie kochaja, co zrozumieli dopiero po smierci Faye;) pozdrawiam, mam nadzieje, ze pomoglam:))

film bardzo długi,taki,że można by miniserial z niego zrobić.Typowo amerykański,strasznie dużo różnych problemów,że tylko brakowało samobójstwa,bo już chyba wszystko tam było.Ciekawa jestem jeszcze książki,bo mama kupiła to z kolekcji Danielle Steel wiec był film z książką.Ale podsumowując film niezły dlatego 7/10

Mam pytanie: Nie widziałam tego filmu, ale jak zobaczyłam kawałek to spodobała mi się scena w której jakaś ruda kobieta przytulała się z takim mężczyzną w altanie czy w ogrodzie. W każdym razie było dużo zieleni. Zaraz potem była scena że w gazecie było coś niestosownego. Potem już nie widziałam tego filmu, ale chciałabym wiedzieć jacy aktorzy grali w powyższej scenie i czy gdzieś są jej zdjęcia. Z góry dziękuje za pomoc.

ocenił(a) film na 7
alicial

Naprawdę dobry film -ale dla spodziewałem się czegoś lepszego po fabule - na podstawie świetnej książki Steel. Obejżałem go po przeczytaniu powieści Danielle Steel niegdyś bestseller(książka świetna jak to jest z twórczością Steel bywa) ,. Film oceniam jako dobry bo spodziewałem się czego,s lepszego jak to zwykle bywa ekranizacje powieści nie są dobre dla kogoś kto zna książkę -tutaj nie było wyjątku. Każdemu polecam przeczytać książkę bo naprawdę historia piękna , to nie jest jakieś romansidło co się może wydawać po autorce Danielle Steel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones