PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563303}
6,8 11 588
ocen
6,8 10 1 11588
6,7 6
ocen krytyków
Albert Nobbs
powrót do forum filmu Albert Nobbs

Lekkie rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Cała historia zaskakująca, że też przez tyle lat udało się "jemu" to wszystko ukrywać."Dążył" do spełnienia swojego marzenia
oraz zaznaniu szczęścia oraz miłości wszystko jest dobrze pokazane i zrealizowane najbardziej spodobała mi się muzyka i
rzecz jasna rola Glenn Close.Film chwilami może nie tyle co nudzi ale wlecze się trochę za mało dramaturgi w tym
wszystkim.No i to zakończenie mi się nie spodobało że to właścicielka znalazła cały dobytek jej życia :/ .Spokojnie można
obejrzeć zwłaszcza dla zobaczenia jak się powinno grać główne role.

ocenił(a) film na 6
D3Mania

Mnie najbardziej rozczarowała naiwność Alberta. Robił podchody do Helen, chce się z nią żenić a głupio zastanawia się czy powiedzieć jej że jest kobietą przed ślubem czy po ślubie. No nie róbcie sobie jaj z widza. Ładny prezencik Albercik podarowałby swoje nowo upieczonej żonie w noc poślubną. Jakby Helen nie padła trupem po takiej niespodziance to kto wie może by im się udało. Pamiętajmy akcja dzieje się XIX wieku, ludzie są jeszcze normalni nie to co teraz. W dzisiejszych czasach taki ożenek wywołał by najwyżej kupę śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones