PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,3 25 061
ocen
5,3 10 1 25061
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Film zrealizowany przy udziale środków publicznych i to boli, ale bardziej chyba tylko fakt, że sam za to zapłaciłem i popsułem sobie drugi dzień świąt.
Scenariusz, ciągłość wątków, chronologia i sens jej doboru w kwestii scen- tego generalnie nie ma, więc nie ma czego komentować.
Wielokrotnie wątek fekaliów ptaka? Czy nikt na planie nie pomyślał, że to jest po proste żałośnie słabe?
Obsada z pozoru świetna. Ale tutaj nawet Kot grający jakiegoś irracjonalnie głupiego profesora wychodzi słabo.
Puenta, przekaz tak płaskie i powtarzalne, że ciężko nie przewracać oczami na seansie. O ile nie uśniesz po 40 minutach. Murzyn z piłką w stanach??? Siriosli? Mamy 2023 rok, po cholerę takie płaskie stereotypy.
Na koniec kiedy już odetchnąłem z ulgą, okazuje się, że to jeszcze może mieć kontynuacje- O ZGROZO.
Zostawcie już i nie ciągnijcie tej lichej profanacji. Albo twórz to Maciek ale za prywatne środki :)

ocenił(a) film na 10
uliwow

A mi się bardzo podobał i z chęcią poszłabym drugi raz do kina ? :)

ocenił(a) film na 8
uliwow

No film dla dzieciaków odpuść sobie te twoje wyrzygi intelektualne:)

ocenił(a) film na 8
elendir

"aLE to fILM dla DZieciuf, DŻEsikA siĘ śWiEtNIE bAWIła"

ocenił(a) film na 1
elendir

Wiem, że trochę aktualnie niemodnie ale chciałbym żeby dzieci oglądały sensowne treści a nie wyrzygi* wątpliwej jakości.
*jest takie słowo?

ocenił(a) film na 8
uliwow

No ja w polonistkę się bawisz na komórce pisałem:) a puszczaj im co chcesz chociaż powinny mieć wybór czy będą się ciebie pytać co ma im się podobać

ocenił(a) film na 8
uliwow

Ale bełkot xD

ocenił(a) film na 1
special93

+1 byczku xD

ocenił(a) film na 2
uliwow

Myślę, że w tym roku nie będzie gorszego filmu... Absolutny przerost formy nad treścią. Zero emocji. Szkoda.

ocenił(a) film na 3
adi884

Szkoda, że żadna instytucja nie przyznaje w Polsce takich nagród jak amerykańskie Złote Maliny. "Akademia Pana Kleksa" dostałą by na pewno takie "Polskie maliny" za najgorszy scenariusz i montaż.

mat_queen

Jak to nie? Są przecież Węże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones