PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3734}
6,9 57 334
oceny
6,9 10 1 57334
6,6 11
ocen krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Scena z Wilkołakam była przerażająca ale w pozytywny sposób, dreszczyk emocji. Mnie natomiast Sen o Siedmiu Szklankach bardziej przerażał lub ten android od golarza filipa. Ogolnie film można puszczać dzieciom zamiast podawania narkotyków.
A poważnie to film nie jest tak świetny jak muza, która też mi sie wryła w psyche. Ale żałowałbym gdybym go jako dziecko nie widział. Zawsze miałem pociąg do sztuki ryjącej mózg.:]

MuzzzzY

Człowieku! Nic dodać, nic ująć! Sam bym lepiej tego nie wyraził. A tak na marginesie, czy te małe papierowe piegi nie były czymś nasączane? Tego typu jazdy są na każdym kroku, np. poradnik młodego zielarza, hehe. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
mwkorzen

Wiać Brzechwa nieźle imprezował.

ocenił(a) film na 6
biedroneczka_90_8

Nie, Brzechwa pisał to w czasie wojny, gdy Polska była okupowana. Widział tylko tragedii,że chyba tak mocno chciał wrócić do dzieciństwa i napisał książkę, która jest jak przejażdżka kolejką po umyśle dziecka. Stąd zapewne takie, a nie inne zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones