PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595630}

Agent i pół

Central Intelligence
6,2 53 437
ocen
6,2 10 1 53437
5,6 5
ocen krytyków
Agent i pół
powrót do forum filmu Agent i pół

Niestety rozczarowanie, kilka razy w trakcie oglądania miałam ochotę po prostu wyłączyć i przestać tracić czas. Film strasznie przegadany, na dodatek dialogi wcale nie były zabawne. Aktorstwo takie, że zęby bolały, jak się na to patrzyło, chociaż domniemuję, że taki mógł być zamysł. Zwłaszcza Dwayne Johnson był mega sztuczny, no ale miał grać poczciwinę w ciele The Rocka.

ocenił(a) film na 4
cat3

Film ma 0 jakiejkolwiek oryginalności. Podczas oglądania, miałem ciągłe uczucie deja vu. Wszystko zrobili na jedno kopyto, w stylu dajemy osiłka z kurduplem i scenariusz sam się napisze.

cat3

Jakbym miał takie zdanie o tym filmie o wystawiłbym chyba 2. Fakt, wtórne to bardzo. Chociaż początek obiecujący. Ja się kilka razy zaśmiałem. I dla mnie to średni film. Trzeba wziąć pod uwagę że dla jakiegoś młodszego widza, może być to np. pierwsza komedyjka-akcji tego typu i wtedy recepcja jest zupełnie inna. Nie mniej jednak ...
4+/10

cat3

Ten film powinien być krótszy o co najmniej 30 minut. Oczywiście jest zastój akcji i momentami dłużyzny, ale nie brakuje też kilka zabawnych sytuacji i fajnych tekstów. Jak dla mnie 6/10.

cat3

*domniemywam -- ale rozumiem, że to słownik ci zmienił na taki dziwoląg, jak domniemuję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones