PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595630}

Agent i pół

Central Intelligence
6,2 53 403
oceny
6,2 10 1 53403
5,6 5
ocen krytyków
Agent i pół
powrót do forum filmu Agent i pół

Jestem świeżo po seansie i muszę przyznać, że szczęka od śmiechu do teraz mnie boli, naprawdę połowa sali pękała ze śmiechu, w sumie nie wiem czemu tak niskie oceny tego filmu, czy ludzie boją się oceniać głupie komedie wysoko, bo tak nie wypada? Ja wychodzę z założenia, że jeśli mi się film podobał i na końcu seansu stwierdzam, że szkoda, że tak krótko no to wystawiam takiemu filmowi wysoką ocenę i to niezależnie od gatunku.
No już przechodząc do samego filmu to chemia między głównymi aktorami przebijała się nawet przez ekran kinowy, musieli się świetnie bawić, zresztą to sugeruje scenka na końcu.
Chcę bez spoilerów, więc ogólnie polecam ten film na rozluźnienie, nie jest to ambitne kino, film dwóch aktorów, choć gościnne występy też były fajne.

ocenił(a) film na 8
TomdeX

Zgadzam się.Film zdecydowanie do obejrzenia na rozluźnienie i poprawę humoru.Ale od tego chyba komedie być powinny :) Główny duet wymiata.Było coś do śmiechu,było coś do wzruszenia i było kilka mądrości...ZAWSZE TRZEBA BYĆ SOBĄ ! :) Polecam.

ocenił(a) film na 8
nisia23

Przed seansem zasugerowałam się ocenami i nie spodziewałam się niczego specjalnego. Na sali była garstka ludzi, ale... ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu film był genialny! Aż szkoda było opuszczać kino. Szczerze polecam!!!

ocenił(a) film na 8
zielka

Momentami trochę drętwo, ogólnie sporo gagów przechodzonych, ale ogólnie obśmiałem się setnie i Dwayne wymiata - takie gamoniowate miny robił, z niego też niezły komik. Było parę nowych rzeczy, polecam, bardzo fajny.

P.S.
Mam taką skazę na psychice po BB, że jak zobaczyłem Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarona, to mi się flaki same wypruły i ubabrały mi spodnie ;)

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

I to jego: "Nice throw, bitch", gdy Calvin rzucił w niego pistoletem. Normalnie jakbym BB oglądał. :D
On już zawsze będzie kojarzony z tym słowem. :)

ocenił(a) film na 8
dirt16

I choćby nie wiem jaki odniósł sukces, zawsze będzie z ekranu widziany życiową szmatą.

ZSGifMan

sorry za głupie pytanie ale mówiąc BB masz na myśli Bena Barbera z Prawdziwej jazdy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

oki dzięki.Nie widziałem tego serialu faktycznie ale chyba będę musiał zobaczyć bo wiele osób go poleca

ocenił(a) film na 7
TomdeX

Wiesz w kinie kazdy bawi się dobrze, dopiero po dotarciu do domu stają się anonimowymi krytykami którzy zalewają filmweb.... Przykład z życia, byliśmy paczką na Listach do M2, kolega który był z nami prawie płakał ze śmiechu na seansie.... po dotarciu do domu wystawił ocene 2..... bo jego znajomi na filmwebie jakby zobaczyli że dał wyższą ocene Polskiej komedii to by go wyśmiali.....

ocenił(a) film na 7
TomdeX

Ja się zgadzam. Kreacje aktorów tworzą ten film i sprawiają, że ogląda się go bardzo przyjemnie. No i z fajnym przesłaniem. Solidnie.

ocenił(a) film na 7
TomdeX

Zgadzam się. Wyszła zabawna, lekka komedyjka. Najlepszy film z Melisą McCarthy w tym roku. Johnson znowu żartował z Vina Diesela i bonusowo z Willa Smitha. :) Hartowi wychodzą takie duety ostatnio. Oby tak dalej.

ocenił(a) film na 8
TomdeX

No cóż, to druga komedia z Dwayne'm, zaraz po "Witajcie w dżungli" przy której całkiem dobrze się bawiłem :) Nie miał bym nic przeciwko temu, żeby jeszcze raz zobaczyć ten duet na ekranie. Myślę z resztą że twórcy również brali taką możliwość pod uwagę, gdyż w końcówce filmu pozostawili sobie niejako furtkę na przyszłość :) W każdym bądź razie film jak najbardziej godny polecenia, zwłaszcza amatorom komedii i kina akcji...

ocenił(a) film na 8
TomdeX

Fajna komedia zero nudy ,lubię połączenie komedii i sensacji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones