PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756}

Afera Thomasa Crowna

The Thomas Crown Affair
7,0 17 382
oceny
7,0 10 1 17382
6,0 5
ocen krytyków
Afera Thomasa Crowna
powrót do forum filmu Afera Thomasa Crowna

Słyszałem, że to "stara baba była" kiedy ten film kręcili, ale mnie osobiście o wiele bardziej podnieciła (w sensie - rozbudziła moją męską wyobraźnię) niż 99% młodych "lasek". Tamte mają tylko mniej lub bardziej ponętne ciała, ta zaś gra na moich zmysłach i wyobraźni jak Paganini na skrzypcach. Obejrzałem po raz kolejny ten film i teraz idę do łóżka (bo to wieczór już późny). I podejrzewam, że będę miał piękne sny z Rene w roli głównej....

ocenił(a) film na 8
rejmons

Życzę ujmujących snów:) Mi mógłby się przyśnić Pierce Brosnan ;) A u Ciebie siła autosugestii okazała się być owocna?:)

rejmons

zajebiście to ująłeś ja mam to samo pozdro

rejmons

http://www.youtube.com/watch?v=7fSxZfK60xs

Asia_96_fw

Russo jest w tym filmie zabójczo ponętna. Scena włamania się do domu Crowna w celu zlokalizowania skradzionego obrazu - ubrana cała na czarno i przede wszystkim te czarne skórzane rękawiczki. Scena taneczna z Brosnanem (niestety należy do wyjątkowo trywialnych) - Russo w ciemniej i mocno prześwitującej kreacji prezentuje się zniewalająco. Duet Russo - Brosnan wypada znakomicie.

ocenił(a) film na 3
La_Pier

a ja wlasnie onioslam zupelnie inne wrazenie- na sile probowali ja zrobic jako ponetna i slabo im to wyszlo, z punktu widzenia kobiety

sugarffree

Jako kolejna kobieta muszę się zgodzić z autorem wątku: russo jest szalenie kobieca, seksowna i ciało ma lepsze od nie jednej 20ki. Kobieta z klasą i idealnym ciałem, a do tego z charakterkiem. Ideał :) To był strzał w dziesiątkę, łącząc ją z ideałem męskości - Brosnanem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones