PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36760}

Afera Thomasa Crowna

The Thomas Crown Affair
6,9 3 482
oceny
6,9 10 1 3482
Afera Thomasa Crowna
powrót do forum filmu Afera Thomasa Crowna

Nudnawy

ocenił(a) film na 5

Obejrzałem go (po raz pierwszy) w Sylwestra 2013. Jedyny atut to uroda Faye. No może jeszcze ten niepowtarzalny klimacik starych Hollywodzkich produkcji... Poza tym jednak w filmie bardzo niewiele się dzieje. Z perspektywy roku 2013, po prostu nudny. :-(

ocenił(a) film na 6
zimeke

tez jestem zdanie ze ten film jest w wiekszości czasu nudny , choc obiecująco się zaczął od napadu na bank ale potem mało się dzieje duzo gadania , plus to klimat starych lat

zimeke

Ja usnąłem, oglądałem go na 3x przez 3 dni. Nie za bardzo jest się czym zachwycać :)

zimeke

festival gimbusow.

zimeke

Nic dodać nic ująć. Wersja z 1999 dużo ciekawsza. Co to za pomysł by milioner okradał banki. Nudny i przegadany film bez ciekawej fabuły.

kaleenee

Natomiast w wersji z 1999 roku milioner kradnie dzieła Claude'a Moneta, wiec pomysł w obu przypadkach nie jest racjonalny.

buterfly

Kolekcjoner jest w stanie zrobić naprawdę wiele by zdobyć interesujące go, unikatowe dzielo sztuki. Obraz był własnością muzeum więc jedyną opcją jego zdobycia była kradzież. Oczywiście mógł zakupić na aukcji inny obraz tego artysty, ale nie ten konkretny. Pieniądze... hm, multimilioner cały czas się bogaci więc nie musi dodatkowo okradać banków by je pozyskać.

kaleenee

Dla muzeum jak i domu aukcyjnego kupno dzieł Claude'a Moneta to również prestiż, wiec nadal uważam że wątek w obu przypadkach jest naciągany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones