PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3673}

A.I. Sztuczna inteligencja

A.I. Artificial Intelligence
7,3 191 812
ocen
7,3 10 1 191812
6,9 19
ocen krytyków
A.I. Sztuczna inteligencja
powrót do forum filmu A.I. Sztuczna inteligencja

Do momentu kiedy David trafia na ten stadion na którym "zabijają" roboty film był nawet ciekawy. Postać głównego bohatera jest trochę przerażająca, budzi niepokój (przynajmniej dla mnie), od początku go nie lubiłam wiec nie ruszyło mnie za bardzo jak "matka" wywiozła go do lasu (no może trochę kiedy tak krzyczał i błagał by go nie zostawiała). Liczyłam na dużo lepszy film, na taki się zapowiadał, ale potem zrobił się strasznie idiotyczny. Najgorsze było zakończenie: David siedział pod.wodą 2000 lat i wpatrywał się w figurkę wózki, potem znalazły go super rozwinięte roboty, gadał z wróżką, którą mu wyświetliły (?), przebrały się (?) i wskrzesiły ha jeden dzień jego "matkę" (to było zdecydowanie najgorsze). Po.obejrzeniu filmu czułam tylko...niesmak?

ocenił(a) film na 4
chromczan_fw

Dokładnie. Początek był zachęcający, miałam nadzieję, że fabuła będzie dotyczyć relacji cyber dziecka z rodzicami. Szkoda, że po kilku ciekawych scenkach film psychologiczny zamienił się w familijny gniot.

ocenił(a) film na 9
evileye

Nie dociera do was, że chodziło po prostu o dobre zakończenie??? Co jest głupiego i naiwnego w tym, że dzieciak przez całe swoje robocie życie szukał miłości? Jest to bardzo piękne zakończenie. Dla was wszystko co wiąże się z ludzkimi uczuciami jest naiwne i puste????? Rozumiem, że jak Twoje dziecko, które być może będzie miało wyjątkowego pecha mając Cię za swoją matkę, spyta: "Mamo, kochasz mnie?" to mu pewnie przypier....lisz, co? "A co tam gówniarz będzie uskuteczniał jakieś familijne brednie!"

Nick_filmweb

Dobre zakończenie może być bardziej dopracowane. Np. powołali matkę do życia jeszcze raz - ok. Ale dlaczego niby na jeden dzień? Ochłoń trochę zanim zaczniesz opluwać ludzi w internecie.

ocenił(a) film na 9
signofthemoth

daj pokój. Wypadam z tego serwisu zwyczajnie. Jak ktoś się fajnie wyraził "Filmchlew". Wystarczy poczytać tytuły newsów. Dziennik "Fakt" wypisz wymaluj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones