PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860210}

A oni dalej grzeszą, dobry Boże!

Qu'est-ce qu'on a tous fait au Bon Dieu?
6,8 8 670
ocen
6,8 10 1 8670
5,8 4
oceny krytyków
A oni dalej grzeszą, dobry Boże
powrót do forum filmu A oni dalej grzeszą, dobry Boże!

Gdzie można zobaczyć ten film? VOD lub blue ray? Proszę o linki.

Leon_Wolf

W kinie od 15 lipca.

iri1993

gdzie znajde online?

ocenił(a) film na 6
Weronka90

jest na filman ccc wersja z lektorem..:)

Lysiczka

już widziałam ale dzięki:)

iri1993

nie ma to jak odpowiedzieć na temat

schantelle

Jeśli nie ma online to co mam napisać? Wyczarować link?xD podałam zgodnie z prawdą, że będzie dopiero w kinie - i edit bo od 22.07.

ocenił(a) film na 6
iri1993

Lepiej legalnie obejrzeć film w kinie i dać zarobić twórcom niż oglądać na jakichś pirackich stronach.

Dawid_Bochenski

Jak widać niektórzy lubią zaoszczędzić parę złoty i wspierać piractwo. Poza tym wątpię, by na pirackich stronach były polskie napisy (chyba, że ktoś zna francuski na tyle dobrze, by wszystko zrozumieć).

ocenił(a) film na 6
iri1993

W moim mieście w kinach nie grali tego filmu, widocznie za małe kino albo nie wiem. No ale nie mialam innej mozliwosci obejrzenia chociaz bardzo bym chciala.

klaudianowak587

Grają w cinema city. multikinie, jak i małych studyjnych - nawet w moim mieście leci w studyjnym, do którego prawie nikt nie chodzi.

iri1993

Polecam zobaczyć film w kinie ;)

Qdom

Ogólnie to film we Francji już wyszedł na DVD, więc obstawiam, że w Polsce do końca roku też powinien się pojawić.

ocenił(a) film na 6
iri1993

A w moim miescie jest tylko Helios i tam nie grali tego filmu. Tak wiec dalej czekam az go gdzies wrzuca. Chociazby na platforme VOD bo place chyba za kazda zeby cos ogladac.

klaudianowak587

Powinien niedługo być dostępny, bo film który miał premierę niemal w tym samym czasie - Badman już jest dostępny online

ocenił(a) film na 6
klaudianowak587

jest na filman ccc wersja z lektorem..:)

iri1993

a nie pomyślałeś "geniuszu" ze sa ludzie ktorzy nie lubia chodzic do kina? ludie ktorzy na to nie maja czasu? lub poprostu nie mogą? ja wole swoją sofe, spokoj i wole zaplacic za VOD.

freedomatic

Jak już to "pomyślałaś". Poza tym - skąd tyle agresji? Jakieś problemy? Napisałam powyżej, że najprawdopodobniej niedługo będzie na VOD lub/i DVD. Wystarczy przeczytać, a nie wyskakiwać z agresją:)

ocenił(a) film na 7
Leon_Wolf

od 25 dostępne https://www.e-kinopodbaranami.pl/film/a-oni-dalej-grzesza-dobry-boze/ za 15 zł brzmi oki

czarna_owca1991

Fajnie, szkoda że można płacić tylko kartą a nie np. blikiem.

ocenił(a) film na 10
Leon_Wolf

właśnie wyszło możesz pobraz 1080p z torrentow np electro torrenty

ocenił(a) film na 6
nea_filmweb

jest na filman ccc wersja z lektorem..:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones