PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662716}
4,9 58
ocen
4,9 10 1 58
A Night in Old Mexico
powrót do forum filmu A Night in Old Mexico

Jak juz ktos obejrzy to moze chociaz skromna recenzja , zeby byl jakis punkt odniesienia .

persiq

a nie lepiej po prostu samemu obejrzec i wyrobic sobie opinie a nie czekac na recenzje innych ?

od paru dni jest juz dostepny w sieci.

miko1980

Wiem , ale tyle filmow czeka w kolejce i na Slasku jeszcze Festiwal Cropp Kultowe , wiec jeszcze poczekam ;)

persiq

Gdyby ktoś był zainteresowany to pojawił się 2 dni temu na kickass

ocenił(a) film na 4
persiq

Wczoraj obejrzany. Totalne nieporozumienie jak dla mnie. Fabuła nie trzyma się kupy, główni bohaterowie wychodzą bez szwanku z każdej sytuacji, strzelanina na ulicy co 5 minut, ale żadnych służb nie widać do białego rana. Z plusów ewentualnie kilka momentów Duvalla jako zażywnego dziadka i miło się ogląda główną bohaterkę. Plus lokalny koloryt Meksyku. Zwiastun narobił mi smaku (liczyłem na coś w stylu "Trzech pogrzebów Melquiadesa Estrady"), a wyszła strata czasu.

użytkownik usunięty
divadni

twierdzisz, że totalne nieporozumienie a dajesz 4? gdzie tu logika... :P
swoją drogą jak dla mnie film właśnie na takie 4-5.

ocenił(a) film na 4

film poniżej 5 jest dla mnie nieporozumieniem i stratą czasu. dlaczego mimo to aż 4 a nie 1? napisałem w komentarzu.

użytkownik usunięty
divadni

OK rozumiem :P

ocenił(a) film na 4
persiq

mój poprzedni komentarz został wycięty, nie wiedzieć czemu....

czy w skrócie: film beznadziejny, szkoda czasu. Gdyby nie koloryt Meksyku oraz śliczna aktorka grająca Patty nie byłoby na co patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones