PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108438}
6,8 13
ocen
6,8 10 1 13

A Burning Passion: The Margaret Mitchell Story
powrót do forum filmu A Burning Passion: The Margaret Mitchell Story

Są takie filmy przy których turlam się ze śmiechu - są tak żałosne, że trudno przy nich utrzymać pionową postawę. I to jest jeden z nich.
Naprawdę bardzo lubię kostiumowe biografie, ale muszę przyznać, że takie badziewie jest klasą samą dla siebie. Jedyny powód dla którego przełknęłam tego pawia to Doherty, która jest tu tak kiepska, że aż miło patrzeć jak udaje, że umie grać...Zdecydowanie polecam ten film fanom (braku) talentu Shannen, będziecie zachwyceni....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kingajkari

A skąd można zdobyć ten film??? Bardzo bym chciała go zobaczyć, zwłaszcz, że M.M. to moja ulubiona pisarka.

Jorjan

Widać że nie widziałeś inny produkcji z Shannen, że twierdzisz że brak jej talentu - W Czarodziejkach idealnie potrafić oddać emocje swojej bohaterki .

buterfly

Widziałam i to patrzadełko, poziom reszty obsady nie zdołał jej przyćmić. Ba, oglądałam Beverly H, gdy leciało jako premiera, także ten ...

Przyznam, że po latach Shannen zyskała dla mnie trochę inny blask (w końcu od tego co napisałam minęło 11 lat). Z pewnością jednak w biografii MM można było się postarać, bo to kultowa pisarka stetryczałych romantyków w USA. A wyszło miałko, także niestety pod względem aktorskim,

Jorjan

Dla ciebie paczadełko dla innych serial który ma swój klimat i magię - Co do zeszyty obsady nie jest to rewelacyjna gra , ale uważam że każdy pasował do granej przez siebie postaci .

Co do tego filmu owszem wyszło mocno słabo ale nie oszukujmy to nie wina Shannen, pozostali zresztą nie grają lepiej widać ewidentnie że tu zawinił słaby scenariusz .

buterfly

Nie twierdzę inaczej, film od razu przeznaczony na mały ekran - w tym przypadku w złym sensie. Dawno oglądałam i pozostało mi wspomnienie kukiełek poruszających się po ekranie, ekspresja jak z Klanu.

O gustach się nie dyskutuje, akurat otarłam się o jakieś powtórki Czarodziejek i powaliła mnie mimika i luki w logice. No ale każdy lubi co lubi. Ja np. Buffy mogę sobie oglądać od tyłu i od przodu. Zresztą Czarodziejki z tymi tam różnymi facetami z charakteryzacją powstały właśnie na fali tego klasyka. Przy czym wiem, że Buffy może się wielu nie podobać. Różnie bywa :)

Jorjan

Co do czarodziejek - Tak jak mówisz każdy lubi co innego , natomiast uważam że jak na serial telewizyjny to logika jest dość jasna i sensowna .

Dzisiejsze produkcje telewizyjne natomiast, często są pozbawione prostego logicznego myślenia ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones