PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567133}

96 minut

96 Minutes
6,0 2 819
ocen
6,0 10 1 2819
96 minut
powrót do forum filmu 96 minut

slaby film - 3

ocenił(a) film na 3

po opisie filmu spodziewalem sie czegos innego...trzymajacego w napieciu i wzbudzajacego emocje filmu, jednakze zawiodlem sie bo nie doczekalem sie nawet ciekawosci co bedzie dalej, kiepskie kino, aktorstwo przecietne... nie polecam

ocenił(a) film na 8
chimaira_x

mnie bardzo trzymał w napięciu...

chimaira_x

taki o niczym,,,

ocenił(a) film na 5
g_lox

jak dla mnie dobry temat, ale słabo rozwinięty, jakby był jeszcze choćby jeden wątek poruszony, a nie wszystko bazujące na jednym. 5/10

ocenił(a) film na 9
ewix_6

Jednym? Mam nadzieję, że to żart...

ocenił(a) film na 9
g_lox

Jak i twoja wypowiedź...

ocenił(a) film na 9
chimaira_x

Nie takie znów kiepskie, raczej brutalnie szczere.

ocenił(a) film na 5
angeldog

nadzieję warto mieć :p swoje zdanie też, więc dobrze że takowe posiadasz :)

ocenił(a) film na 9
ewix_6

Ciekawi mnie ta dygresja o nadziei... Jest taka jakby bez sensu w tym miejscu.

ocenił(a) film na 5
angeldog

spoko jak Cię ciekawi to już odpowiadam, a więc to Ty do niej nawiązałeś w poprzedniej wypowiedzi, jak dla mnie również bezsensu :)
każdy może mieć swoje zdanie na temat filmu, więc rozumiem, że nasze mogą się różnić :)

ocenił(a) film na 9
ewix_6

Jeśli to nie żart, tylko szczera wypowiedź, to po co oglądasz filmy, których nie widzisz? Podobnie jak sensu tej nadziei, jak widzę płonnej.

ocenił(a) film na 5
angeldog

za to Ty dużo widzisz tego co chcesz widzieć.. każda osoba może mieć inny punkt widzenia, inaczej odbierać np. filmy niż Ty i nie umniejsza to jej wiedzy itd. nie ocenia się subiektywnych odczuć czy interpretacji, może kiedyś to zrozumiesz..

bezsensu taka wymiana zdań, pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
ewix_6

Co ma do tego wiedza? Masz po prostu kiepską percepcję. U ciebie akurat widzę to, czego wolałbym nie widzieć. A ślepota (jeden wątek) nie ma nic wspólnego z subiektywnymi odczuciami. To już rozumiem. Fajnie się wycofujesz, bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones