PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773006}

4 metry pod wodą

The Deep End
4,8 2 359
ocen
4,8 10 1 2359
4 metry pod wodą
powrót do forum filmu 4 metry pod wodą

Nieścisłości

ocenił(a) film na 5

1. Skąd ta babka wiedziała niby o pierścionku Bree?
2. Jeśli nie chciała ich wypuścić, dziewczyny mogły poprosić ją, żeby chociaż podała przez szparę ten zastrzyk.

ocenił(a) film na 3
julialament

3. Tudzież poprosić, żeby zwiększyła temperaturę wody.

ocenił(a) film na 9
Komplet_Kluczy_Plaskich

Czemu zwiększyć miała, skoro ją obniżyła? Jedna z bohaterek przyłożyła rękę do nawiewnicy, powiedziała "wyłączyła ogrzewanie"

ocenił(a) film na 3
danielbzdok98

No bo jak jej już oddały pierścionek, to nie musiała ich skazywać na śmierć czy wychłodzenie ;d

Komplet_Kluczy_Plaskich

To była menda i miała wywalone

julialament

przysłuchiwała się ich rozmowie, siedząc na pokrywie (wskazuje na to wyraźny fragment w filmie)

ocenił(a) film na 2
julialament

Nieścisłości, ale i idiotyzmy... Mam cukrzycę, nie jem od kilkunastu godzin... Cukier mi spada....Trzeba podać zastrzyk z insuliną bo umrę... xD Dla niezorientowanych insulina obniża cukier xD

SheBlack

Z telefonu przeglądając zdjęcia geniuszu. Nie mogły poprosić bo ona miała na nie wywalone i nie obchodził ją że Bree jest chora a tak wogóle to nie wiadomo czy była wogóle chora. Poprostu powiedziała siostrze że jest, żeby miała litość i motywację do robienia czegokolwiek żeby się wydostały bo na początku nic nie chciała robić w tym kierunku

ocenił(a) film na 5
martinn803

Raczej była, bo mierzyła poziom cukru we krwi.

SheBlack

Dokładnie, insulina którą jej podała obniża cukier więc zabiłaby ją. Wiem to bo sama choruje na cukrzycę. Główna bohaterka powinna powiedzieć że potrzebuje soku a nie zastrzyku. Owszem jest zastrzyk tzw. glukagon który podnosi cukier natychmiast ale on nie jest w penie (jak tu na filmie) tylko trzeba go rozrobić i normalnie w strzykawce podać ale nikt tego nie nosi ze sobą ba nawet ludzie chorzy na cukrzycę rzadko go w domu mają... Ignorancja reżysera może doprowadzić kogoś do fatalnego w skutkach błędu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones