PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92228}
4,9 414
ocen
4,9 10 1 414
2001 Maniacs
powrót do forum filmu 2001 Maniacs

Północ-Południe

ocenił(a) film na 4

Filmik taki sobie , ale fakt faktem , że panienki przyjemne ... i te ich południowe wdzianka.
Obejrzeć można jak się nie ma nic innego do roboty.

ocenił(a) film na 7
bodek75

Masz może jeszcze ten film?

ocenił(a) film na 4
wmbco

Mam

ocenił(a) film na 7
bodek75

Możesz go przekazać dla mas ? :) Mam sporo filmów od ciebie, ale tego teraz znaleźć nie mogę.

ocenił(a) film na 4
wmbco

Ja już ten film wstawiałem, ale to było jakiś czas temu i niektóre stronki już nie istnieją. Między innymi TNT (tam na 100% wrzuciłem). Teraz zapraszam Cię na inne torrki (org ; zodiac ; aura ; electro ) już wstawiłem. Tyle, że z napisami, bo tylko taką wersję posiadam.

ocenił(a) film na 7
bodek75

Wielkie dzięki. Tak, wiem że wiele stron już nie ma. Pozdrawiam
Postaram się by u mnie był jak najdłużej wysyłany.

bodek75

A które strony uważasz za najlepsze i najbogatsze w zasoby? Ja korzystam z .org. Jest jakaś lepsza?

ocenił(a) film na 4
michal.2907

Ze statystyk wychodzi, że chyba nie ma lepszej niż org (29607511 torrentów). Kiedyś było tnt (no nawet jeszcze w tym roku), ale nie ma :( Za rejestrację na org trzeba chyba zapłacić, tak było kiedyś i spotkałem się z opiniami, że nie warto. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Z torrków na których robię upy to jeszcze najlepiej wypada aura , dalej electro ; potem zodiac. Wstawiałem jeszcze na Agusiq, ale tam są jakieś limity ... nie wiem nie znam się ;) O innych płatnych takich jak besttorrents nie będę pisał, bo tam moje konto straciło ważność we wrześniu 2014.
Pozdro

ocenił(a) film na 7
michal.2907

Dodam swoje 3 grosze. Chomiczek jest super. Szczególnie jak się nie płaci ;) Tam praktycznie wszystko można znaleźć. Duuużo "staroci", gdzie już na torrach ich nie ma.

wmbco

A co zrobić żeby nie płacić?

ocenił(a) film na 7
michal.2907

Napisz do mnie pw.

ocenił(a) film na 7
bodek75

Piszę w tym wątku, bo nie mogę PW wysłać. Możesz podać str. gdzie są audiobooki, ale nie .org, bo tam tego co szukam nie ma, chomik też odpada. A wiem, że to jest ... gdzieś, z ware..zu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones