PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732993}

13 godzin: Tajna misja w Benghazi

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
7,3 39 820
ocen
7,3 10 1 39820
5,0 4
oceny krytyków
13 godzin: Tajna misja w Benghazi
powrót do forum filmu 13 godzin: Tajna misja w Benghazi

Kolejny film o wspaniałych amerykańskich żólnierzach, nieskazitelnych duchem, samcach alfa, ojcach cudownych córeczek i kochających mężach bez mrugnięcia oka zabijających hordy chudziaków w sukienkach bezmyślnie szarżujących prosto pod lufy karabinów. Ckliwe scenki jak zginie 1 amerykański człowiek lepszej kategorii, dziesiątki libijskich istnień nie mają żadnej wartości.
W sumie jako bezmyślna nawalnka nastolatkom się pewnie spodoba - taka ekranizacja jakiejś gierki. Szkoda tylko, że trzeba choćby do wikipedii zerknąć, żeby choć trochę zrozumieć o co chodziło w tym konflikcie no chyba, że łyknie się bajeczkę o dzielnym wprowadzaniu demokracji w kolejnym kraju.

ocenił(a) film na 9
Maciek_81_fw

No spoko...Tylko szkoda że to wszystko co napisałeś nie jest zbyt prawdziwe i legitne.
Tak amerykańscy żołnierze mają dzieci,w każdym zawodzie jest ktoś kto ma dzieci i co w tym złego? Tak,oni też w rzeczywistości dzwonią do domów.

Ckliwe scenki da się przeżyć bo są one w większości filmów, tak człowiek amerykański jest lepszy bo pochodzi z lepszego kraju i nie jest otumaniony przez Islam.

A co do nastolatków to jak nie znasz tej grupy to się nie wypowiadaj bo nie ma takiej gry o takim tytule za to jest misja w Call Of Duty Moidern Warfare (2019) NAWIĄZUJĄCA do Benghazi.
Szkoda tylko że niepotrafić cieszyć się z filmu jak każdy inny człowiek bo ja np nie patrzyłem do wikipedii. Dlaczego? Bo gdzieś mam genezy konfliktów ja po prostu lubie militaria i speszyl force.

Nie pozdrawiam.
PS: Jak ci się nie podoba to nie oglądaj,w opisie miałeś o czym to film.

ocenił(a) film na 3
Thez_Redden

Podrośnij może trochę, odstaw gierki, poczytaj książki i dorośnij trochę.
A dwa skup się na wyrażaniu swojej opini na temat filmu i argumentowaniu a nie obrażaniu komentującego..

ocenił(a) film na 9
Maciek_81_fw

Mówiłem tylko jak jest. A to obrażanie komentującego dorobiłeś sobie sam. Nie znasz też grupy nastolatków bo ja np czytam książki.

Nie jest też Pan moim opiekunem więc nie ma pan prawa mówić co jest dla mnie dobre.
xD

ocenił(a) film na 9
Thez_Redden

Powiedziałem prawdę.

ocenił(a) film na 8
Thez_Redden

P**** jak potłuczony..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones