PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633}

101 dalmatyńczyków

101 Dalmatians
6,4 91 439
ocen
6,4 10 1 91439
5,4 15
ocen krytyków
101 dalmatyńczyków
powrót do forum filmu 101 dalmatyńczyków

To prawda, że w tym filmie grał Roman Polański ??? Jeśli tak to w którym momencie? Pozdrawiam

lukasz78902


Z tego co pamiętam (oglądałem ten film kilka lat temu) to Polański zagrał światowej sławy projektanta mody. Bardzo króciutka scenka, ale jest.

ocenił(a) film na 7
Lukasz Malik

No na samym dole obsady na Filmwebie się pojawia, lecz na imdb już nie. Ja też go wypatrywałem i nie udało mi się go znaleźć, teraz dzięki wskazówce Lukasza Malika spróbuję jeszcze raz. Choć nigdzie, poza Filmwebem, nie natknąłem się na informacje, wskazujące jakoby w 101 dalmatyńczykach wystąpił Polański, więc sądzę, że to raczej jest pomyłka.

użytkownik usunięty
lew890

Prześledziłem sceny w których mógł potencjalnie wystąpić Polański i niestety nic nie znalazłem. Gdzie ten film był kręcony? Chyba w USA albo Wielkiej Brytani, a wiadomo, że Polański do tych krajów nie ma po co się wybierać, chyba, że chce trafić do pudła, więc jego wystąpienie w tm filmie musiało być ukazane w inny sposób. Zdjęcia archiwalne? Raczej nie. Może podłożył głos?

lukasz78902

Nie ma go w napisach końcowych (a przeciez raczej by go umieścili??) i w filmie z całą pewnością też nie. Warto by go wykasować z obsady:P

msgamgee

No właśnie ja mogę go wykasować, samo to, że nie występuję w imdb kwalifikuje się do wykasowania.
Tylko chciał bym się dowiedzieć czy to jest pewne.

W końcu ktoś go dodał, przedstawił jakieś źródło i ktoś to zatwierdził.
A to, że nie występuje w czołówce to o niczym nie świadczy. Dla nas jest on ikoną, a dla amerykanów i anglików tylko dość dobrym reżyserem jakich wielu.

Jak ktoś coś będzie wiedział to dajcie znać, wtedy albo go wykasuję, albo opiszę jego rolę.

lukasz78902

Ale ja nie pisze o czołówce (gdzie wymieniani są przecież tylko główni/znani aktorzy) tylko o NAPISACH KONCOWYCH (gdzie wymieniani są WSZYSCY) - mam ten film, więc moge powiedzieć na 100%, że nie jest w nich wymieniony. Co do udowodnienia - moim zdaniem samo imdb wystarczy, chyba że komus się chce capsować albo wgrywać.

msgamgee

Ok zgłaszam to do usunięcia.(:
Za 6 tygodni (tyle miej więcej trwa weryfikacja), go nie będzie (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones