PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633}

101 dalmatyńczyków

101 Dalmatians
6,4 91 439
ocen
6,4 10 1 91439
5,4 15
ocen krytyków
101 dalmatyńczyków
powrót do forum filmu 101 dalmatyńczyków

Nigdzie nie umiem znaleźć wersji z dubbingiem gdzie Dorota Stalińska podkładała głos Cruelli de Mon. Czy wie ktoś gdzie można te wersję znaleźć. Wiem też, że dubbing jest na DVD i VHS, ale w sklepie nie mieli.

Wilkusiek

Na comedy central leci ten film z dubbingiem.

ocenił(a) film na 8
Wilkusiek

No leciał leciał już któryś raz ale sie oglądało wiadomo :)

Wilkusiek

a ja właśnie nigdy nie moge trafić na film z lektorem, bo byćmoże jest niezły, ale ten dubbing psuje wszystko , więc nie oceinam, czekam na film z lektorem , a nie z glupim dennym i irytujacym dubbingiem.

ocenił(a) film na 5
Wilkusiek

Na Comedy Central właśnie leciała wersja z dubbingiem, po prostu coś okropnego, w dodatku ten głos Hugh Laurie, który grał jednego z bandytów - jakieś nieporozumienie...

bunnylune

Ujmę to tak. Każdy ma inny gust. Ja uważam, że dubbing tu zrobiony był dobry, ale Maria Piotrowska robiła lepsze dubbingi (choćby Król Lew, Pocahontas czy Aladyn). Stalińska i Tabor wspaniale podkładały głos, ale za to najbardziej denerwujący był głos Baryły.

ocenił(a) film na 6
Wilkusiek

Po co Ci dubbing hugh laurie ma fajny akcent i goni psy h1h1h1h

vrubson

a widzisz, jestem kolekcjonerem polskiego dubbingu (głównie tego starego) i wiem, że ma fajny akcent, ale przyzwyczajenia przyzwyczajeniami.

ocenił(a) film na 6
Wilkusiek

jasna sprawa, możemy sobie przybić piątke;)

vrubson

piątka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones