PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602585}

1000 lat po Ziemi

After Earth
5,3 86 128
ocen
5,3 10 1 86128
3,2 12
ocen krytyków
1000 lat po Ziemi
powrót do forum filmu 1000 lat po Ziemi

Całkiem niezły film sci-fi z elementami przygodówki. Nie rozumiem skąd to besztanie. Pewnie chodzi o to że ten reżyser przyzwyczaił was do bardziej ambitnego i głębszego kina.
Dobre efekty specjalne, przyzwoita muza, trochę niedociągnięć i absurdów (typowe dla tego gatunku), wychowawczo-ekologiczne przesłanie.
Dałbym tu nawet 7/10 gdyby nie rola Willa. Tak Willa! Zagrał kawałek drewna. Rozumiem że preferował stare, spartańskie podejście do życia i pracy ale bez przesady. Czując ból złamanej nogi mógł zmienić grymas choćby na chwilę;)

Penguin27

Trochę niedociągnięć ? Lubię sf ale ten film to przegięcie. Tylu niedorzeczności w jednym filmie to ja jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 3
maf2

własnie.

ocenił(a) film na 3
Penguin27

Film był po prostu nuuuuuuudny.

ocenił(a) film na 5
Penguin27

mizantropia ;)

ocenił(a) film na 4
Penguin27

Ogólnie to lekka bieda ten filmik. Skromny i prosty. Zero rozbudowy, tak jak piszesz, bardziej edukacyjny no i promujący Smitha Juniora.
Kiedyś o tym już wspominałem.

http://www.filmweb.pl/film/1000+lat+po+Ziemi-2013-602585/discussion/Walka+o+%C5% BCycie,2285864

pozdrawiam Michale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones