PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12134}

Życzenie śmierci 2

Death Wish II
6,6 4 912
ocen
6,6 10 1 4912
5,7 3
oceny krytyków
Życzenie śmierci 2
powrót do forum filmu Życzenie śmierci 2

końcówka za bardzo odrealniona. Strażnik czy jakiś pracownik szpitala wpuszcza Kersey'a do niebezpiecznego przestępcy mimo że coś mu się nie zgadza w dokumentach, i jeszcze ta rozmowa:
- Nie mogę pana wpuścić
- Już jestem spóźniony, chciałbym jak najszybciej wrócić do domu, proszę mi wskazać salę
- (niewypowiedziane) A co mi tam w sumie, wchodź pan ;)

I swoją drogą, też niezłe oświadczyny chociaż to akurat nie wpłynęło na ocenę filmu. Facet oświadcza się na siedząco jakby gadał o pogodzie, kobieta podchodzi i go całuje a ten dalej siedzi :D To ja jak witam się z kolegą z pracy którego widziałem dzień wcześniej to chociaż wstaję na chwilę

ocenił(a) film na 9
guliver_filmweb

Co do strażnika, który go wpuszcza - warto zauważyć, że czytał gazetę z artykułem o Paulu, leżała na niej informacja z jego nazwiskiem. Później wspomniał również, jakoby był zaznajomiony z tym, co ten zwyrol zrobił córce Kerseya. Facet wiedział od początku, co jest grane - jako że w swoich obowiązkach miał pilnować przestępcy, niekoniecznie musiał zgadzać się z przepisami. Obstawiam, że również władze psychiatryka niekoniecznie były zadowolone z faktu, że muszą niańczyć takie ścierwo, a potem wypuścić je z powrotem na wolność. Przypadki samosądów i 'przymykania oka' istniały od zawsze. Co do oświadczyn - no cóż, Kersey to jednak prawdziwy twardziel, nawet wspomniał, że restauracja jest droga :) to jest typ samca, za którymi kobiety latają, co widać również cały film w przypadku jego narzeczonej :) a i ciekawostka - ta aktorka to tak naprawdę jego żona, spędzili razem 22 lata aż do jej śmierci na nowotwór piersi. Charles Bronson przeżył po jej śmierci poważne załamanie nerwowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones