PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=276779}

Życiowa debata

Rocket Science
6,3 735
ocen
6,3 10 1 735
Życiowa debata
powrót do forum filmu Życiowa debata

Beznadzieja

ocenił(a) film na 1

Jeden z gorszych filmów jakie ostatnio widziałem, nuda nuda i jeszcze raz nuda. Może komuś się spodoba, ale ja do tych osób nie należę 1/10

ocenił(a) film na 1
Wiertel_2

przykro mi ale musze sie zgodzić, jak dla mnie film nudny, jeden z bardziej nudnych który oglądałem w ostatnim czasie. Jeśli ktoś lubi filmuynudne i mało ciekawe, ale za to z morałem (dumnie brzmiącym "nie poddawaj się" tojest on dla nich. Osobiście uważam, że strata czasu.

bee_happy_2

Hm. Według mnie film nie jest nudny. Faktycznie wiele, może nawet zbyt wiele ludzi uważa że najlepsze filmy to takie gdzie nie trzeba ruszyć głową. A już najlepsze są komedie romantyczne z znakomitym happyednem. O tak. Są gusta i guściki. (;

antyfan

no coz, na pewno film dla cierpliwych :)

ocenił(a) film na 10
Wiertel_2

cóż, wychodzi na to, że lubie filmy nudne. Bardzo mi się podobał. Spodziewałem się kolejnego z serii żenujących komedii o amerykańskich nieudacznikach, a tu prosze - niespodzianka. Jak wida nie dla każdego.

użytkownik usunięty
Wiertel_2

Nie ogladalem jeszcze, ale na pewno to zrobie.
A dlaczego?Bo w Polsce zbyt wiele gownianych filmow jest uwazanych ze arcydziela, a te dobre, gdzie czasem trzeba pomyslec , sa ble.
Dlaczego na Filmwebie mamy ocene 5 z hakiem, a na IMDB jest przwie 7?
Ale nic to, ogladne i sie wypowiem
Pozdro

ocenił(a) film na 7

No cóż niestety nie każdy film jest dla mas. 7/10

DuzaMeduza

Trafiłeś w same sedno. Film naprawdę daje sporo do myślenia (patrz: nie jest stworzony dla mas). Cóż, są jednak tacy, dla których będzie on po prostu nudny, tym zalecam włączenie telewizora i obejrzenie "Pamiętników z wakacji", bądź innej Oskarowej produkcji Polsatu. ;)

ocenił(a) film na 8
SomewhereOverTheRainbow

popieram. Jak dla mnie film perełka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones