PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688520}
6,4 20 035
ocen
6,4 10 1 20035
6,7 7
ocen krytyków
Życie nie gryzie
powrót do forum filmu Życie nie gryzie

Bardziej chodzi mi o ideę niż o wykonanie :D
Myślimy, że wiemy co chcemy w życiu, ale w pewnym momencie mamy wrażenie, że tkwimy w miejscu. Zostajemy w domu rodziców, by nie być odpowiedzialnym za własne mieszkanie.

Sama nie wiem...

ocenił(a) film na 6
AbbyS

Jedynym pocieszeniem jest to, że jednak(mam nadzieję, że we wszystkich przypadkach) przyjdzie taki czas w którym ruszymy dalej :)

AbbyS

https://www.youtube.com/watch?v=yiMbzWujLEk

ocenił(a) film na 7
AbbyS

Tak, to dobry film o współczesnych, zagubionych dwudziestokilkulatkach, którzy przerażenie tempem i kondycją współczesnego świata, trochę się z niego wycofują i unikają dorosłości, decyzyjności, jedni uciekają w używki, inni, jak mówisz, nie potrafią wyprowadzić się od rodziców, boją się podjąć poważną pracę, czy zdecydować się na stały związek. Wszystko to pokazane w filmie w dość przystępny sposób, kwalifikujący film, jako dobrą rozrywkę, z morałem - żeby mimo wszystko się nie bać (życia), ale też nie iść schematami, jak inni, tylko szukać samego siebie :)

Lady_Lazaruss

świetnie to ujęłaś, też podobnie to odebrałam ;>

ocenił(a) film na 7
Mia85

Dzięki :) Film nie jest arcydziełem, ale bardzo do mnie trafił, jako, że sama zaliczam się do grupy dwudziestokilkulatków i wiadomo - niektóre sytuacje czysto filmowe, metaforyczne, ale jednak sens nie jest daleki od prawdy o młodych ludziach....Zwłaszcza ci, co bardzie wrażliwi, nietuzinkowi, gubią się i czują przytłoczeni współczesnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones