PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688520}
6,4 20 033
oceny
6,4 10 1 20033
6,7 7
ocen krytyków
Życie nie gryzie
powrót do forum filmu Życie nie gryzie

Ładnie pokazane zmagania sie niektorych osob z "poznym dorastaniem", odnajdywaniem siebie itd itd.
ale co z postacią? Okłamuje wszystkich... Zdradza narzeconego pozniej go zostawia - tutaj mamy przyklad osoby ktora tak na prawde, zmarnowala drugiej osobie pol zycia (te lepsze pół), nie odebraliscie tego tak? No i do tego nie podejmuje zadnych konkretnych kroków tylko wraca do swojego przelotnego romansu, moooże z nadzieją na coś więcej, bo przecież już moooże sie odnalazła.
Idea? Osoby które nie potrafią sie odnalezc po ogladnieciu tego filmu stwierdza ze tez musza przezyc swoja przygoode z odnajdywaniem siebie, zdrada nie jest taka zla i w sumie nic nie wyniknelo z filmu - nie znalazla pracy, nie podjela jakiegos kierunku w zyciu, tyle tylko ze zostawila za soba sprawy emocjonalne i podjela nowe.
Nie podobaja mi sie te rzeczy... Mogla chociaz zrobić ten kurs na nauczyciela w tej szkole, bo chce sie zadawać z młodymi, albo cokolwiek...

ocenił(a) film na 8
netman_wro

Żeby dowiedzieć się czego naprawdę chcesz, często musisz odsiać masę tego, czego nie chcesz.

ocenił(a) film na 7
tadzimierz_filmweb

Prawda to, aczkolwiek ja już mam dość, bo całe moje życie to jedno wielkie przesiewanie i jakoś nie widać światełka w tunelu ;)

ocenił(a) film na 8
nikolatesla

A ja obecnie mam depresję, więc nic sensownego Ci nie odpiszę, choć chciałbym. Odbiór rzeczywistości zniekształcony i nie warto brać na serio żadnych rozkmin w takim stanie. Ale jak się pewnie domyślasz, też nie widzę "światełka w tunelu". Chociaż... może tym światełkiem jest co jakiś czas myśl "to po prostu minie". :) Dopóki nie masz depresji, przesiewaj, przeżywaj, doświadczaj, ciesz się faktem, że jesteś do tego zdolna. :)

ocenił(a) film na 7
tadzimierz_filmweb

Dzięki za odpowiedź i za szczerość. Sama balansuję na granicy deprechy (chociaż jeszcze nie objęła niepodzielnego panowania), więc wiem niestety jak to jest. No cóż, wózek dalej trzeba pchać i liczyć na to "światełko".

ocenił(a) film na 8
nikolatesla

Właśnie. Życzmy sobie powodzenia ;)

ocenił(a) film na 7
tadzimierz_filmweb

i ja Wam życzę:*

ocenił(a) film na 8
Jamnikova

Już dalece nieaktualne, książka już napisana :D

ocenił(a) film na 7
tadzimierz_filmweb

depresja przeżyta?:>

ocenił(a) film na 8
Jamnikova

Oj tak, delikatnie powiedziane ;) 11 lat ateizmu nie poszło jednak na marne, szukałem i znalazłem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones