PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006437}

Świnka

Cerdita
5,4 3 651
ocen
5,4 10 1 3651
6,5 4
oceny krytyków
Świnka
powrót do forum filmu Świnka

Mnie się podobał.

ocenił(a) film na 8

Dobrze się zemściła na tych pozostawiając je same...tak jak one ją potraktowały. Zapewnie, gdyby morderca zaczął od niej koleżanki by ją na pewno poświęciły.
Jedyne czego się czepiam to nie były pokazane konsekwencje jej czynów na sam koniec.

Basia_101

Zemściła? Przecież przestrzeliła liny, na których wisiały dziewczyny, tym samym je uwalniając.

ocenił(a) film na 5
arson665

Tak, ale także pozostawiła je bardzo ciężko ranne i wycieńczone. Poza tym zabiła tego, który je porwał, poniekąd je ratując, pokazując, że nie zniża się do ich poziomu, kiedy rujnowały jej życie przez wyzwiska i ośmieszanie. Chociaż chwilę później odchodzi, zostawiając je na pewną śmierć, więc ta kwestia została niedociągnięta. Swoją drogą scena końcowa, jak stoi cała we krwi na odludnej drodze w powoli zachodzącym słońcu, i ten soundtrack, wynagrodziły mi trochę.

Seb6_ghostface

Niekoniecznie też je zostawiła na pewną śmierć, natrafiła na tego chłopa z motorem i powiedziała tylko że potrzebuje pomocy i udali się w stronę miasta, tutaj jest więcej możliwych dróg, jak i ta że stamtąd ściągnie pomoc, bo przecież i tak i tak, nawet gdyby ich nie zostawiła to stamtąd by pomocy nie ściągnęła i tak musiały by tam poczekać i tak, a tak może sprowadzić pomoc, do tego czasu ta z rozpie**oloną łapką może się wykrwawić ale ta druga nie wydawała się o ironio jakoś bardzo wycieńczona czy nawet uszkodzona xD nadal na luzie nazywała główną bohaterkę świnką. Myślę że raczej na pewno dotrwałaby do przyjazdu okazjonalnej pomocy, albo spróbowała by pójść drogą i trafiła na kogoś przejeżdżającego. 

ocenił(a) film na 8
KennyDeath

Mnie z kolei zastanowiło, dlaczego koleś z motoru, jak ją znalazł, to po prostu nie wyciągnął komórki i nie zadzwonił po pomoc. Byłoby szybciej i sensowniej.

ocenił(a) film na 6
XxXxxEVeRaxxXxX

Tam wszyscy byli jacyś nie do końca rozgarnięci z wyjątkiem młodego policjanta i ojca synka z motorem, może coś w wodzie było w tym mieście? :)

ocenił(a) film na 8
Seb6_ghostface

Nie wiemy, czy zostawiła je na pewną śmierć. Nie wiemy jak daleko to było od ich miasta i jak szybko otrzymałyby pomoc. Poza tym, po co w ogóle miałaby tam z nimi zostać? Na opatrywaniu tak ciężkich ran zapewne się nie znała, rozwiązanie ich nic by nie zmieniło bo w takim stanie raczej nigdzie by nie poszły. Tak więc zachowała się w zasadzie najlepiej jak mogła. Jedynie to przegryzanie tętnicy typowi mogła sobie już darować, bo jeszcze będą ją chcieli oskarżyć o zabójstwo, ale widocznie nie umiała go inaczej unieszkodliwić i ogólnie poniosło ją z nadmiaru tych wszystkich emocji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones