PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006437}

Świnka

Cerdita
5,4 3 649
ocen
5,4 10 1 3649
6,5 4
oceny krytyków
Świnka
powrót do forum filmu Świnka

Fajnie zrobiony, czuć klimat starych filmów, osobiście zawiodła mnie delikatnie końcówka (do spełnienia brakowało mi zakończenia z przytupem i "pojechania po bandzie"), niemniej jednak to kwestia gustu, a w dobie dzisiejszych horrorów/thrillerów i tak wypada jak najbardziej pozytywnie. Ode mnie mocne 6 - bawiłem się dobrze.

ocenił(a) film na 8
Recovery

Końcówka mi się podobała. Zostawiła je same sobie tak jak one ją zostawiły. Tylko rodziców jej mi szkoda.

Basia_101

Gdzie mogłabym obejrzeć ten film?

Buuuuu

HBO :)

ocenił(a) film na 9
Buuuuu

e-kino

Basia_101

Niekoniecznie, powiedziała że potrzebuje pomocy i pojechali w stronę miasta, jest duże prawdopodobieństwo że stamtąd wysłali by pomoc, nawet gdyby tam pozostała to nic by nie zrobiła, bo pomocy by tam nie znalazła.

ocenił(a) film na 4
Recovery

a jak dla mnie dosyć słaby film. nastawiłem się na jakiś slasher a wyszło bardzo kiepsko. nie nazwał bym tego horrorem, bardziej jakiś thriller i to zalatujący jakimiś dreszczowcami z lat 70/80.
już chociaż mogli co nieco z tych zabójstw pokazać żeby chociaż rozruszać ten film.
a tu nic.
motyw gnębienia był ok, ale dla takiego motywu to ja wolę "Naszą Klasę" pooglądać.
sam przestępca ni chybi lekko upośledzony baaaardzo kiepski.
Natomiast właśnie końcówka mnie nie rozczarowała a nawet zadziwiła. nie tego się spodziewałem, a tu proszę. chociaż coś ciekawego w tym filmie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones