PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785700}

Świat w ogniu

Angel Has Fallen
6,4 17 996
ocen
6,4 10 1 17996
5,2 4
oceny krytyków
Świat w ogniu
powrót do forum filmu Świat w ogniu

Po dość sceptycznej recenzji Kinomaniaka spodziewałam się czegoś dużo gorsze, tymczasem to kawał fajnie zrealizowanego kina akcyjnego, nawet z dużo mniejszą dawką "amerykańskości" niż w poprzednich częściach. Jedyne, do czego ja się troszkę przyczepię to dość czytelny antagonista, którego można się domyślić bardzo szybko i to chyba wada obsady - ten aktor często gra czarne charaktery. Poza tym fajne kino a na pewno dużo lepsze niż druga odsłona serii w Londynie.

villemo75

Kinomaniak to tak się zna na recenzowaniu filmów, że co drugi krytykuje.

Turut

On chyba leci z aktualnym trendem, bo np. Deadpool'owi dał wysoką ocenę ;)

ocenił(a) film na 7
villemo75

Odniosłem podobne wrazenie. Film patetyczny ale poziom patosu nie jest wywindowany do granic wytrzymalosci. Duzo sie dzieje, akcja wciaga. Podobał mi sie motyw ojca głównego bohatera - zaminował gore "pociagnij za ten łańcuch". Rozrywka na dobrym poziomie.

ocenił(a) film na 8
wujaniek

Zgadzam się, zresztą dla mnie cała scena z ojcem w chacie była świetna, element zaszczucia tez wypadł dobrze. Szkoda tylko, że moją ulubienicę Radhę Mitchell zmienili na Perrabo.

ocenił(a) film na 8
villemo75

I trzeba przyznać dobra muzyka w filmie.

użytkownik usunięty
villemo75

A nie przeszkadza Ci idiotyzm scenariusza, który sprawia wrażenie, że napisany został przez 12 latka? Postać agentki FBI również jest szczytem dna. Generalnie z wszystkich służb amerykańskich zrobiono kompletnych debili i nieudaczników.

Postać agentki faktycznie mało szczęśliwa ale dla mnie te mniej wiarygodne elementy scenariusza były do przełknięcia, zwłaszcza gdy przypomnę sobie dwójkę z akcją w Londynie.

ocenił(a) film na 4
villemo75

Serio? 5 minut wybuchów w lesie i absolutnie NIKT nie zwrócił na to uwagi? Scenariusz jest iduotyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones