PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31493}
6,5 5 586
ocen
6,5 10 1 5586
6,4 7
ocen krytyków
Świat Dzikiego Zachodu
powrót do forum filmu Świat Dzikiego Zachodu

Christian Bale

ocenił(a) film na 7

Cały czas myślałem, że to Bale gra w tym filmie.
Straszne podobieństwo.

Barnej666

Bale nie jest i nie będzie aż tak przystojny:)

ocenił(a) film na 7
Barnej666

Ja to samo i to nie pierwszy raz...

Barnej666

Też dałam się nabrać przez chwilę :)

Barnej666

do kogo niby jest podobny bo chyba nie do Yula Brynnera? Zresztą Bale miał wtedy rok, więc dziwne, że ktoś myślał, że to on

Barnej666

Serio myślałeś że Bale gra w filmie z 1973 roku ??? i masz te główki moderatora czy tam weryfikującego dodane przy awatarze...grubo :-)

ocenił(a) film na 7
RealKalps

Może źle to napisałem ale po prostu chodziło mi o podobieństwo. Inni zrozumieli o co mi chodziło a widocznie Ty nie. ;)

Barnej666

Jakby się bliżej przyjrzeć wypowiedzią innych nad nami, chyba jednak nie wszyscy tak dobrze Cię zrozumieli, jakbyś tego chciał :-p Ale spoko, wiadomo o co chodzi.

ocenił(a) film na 4
Barnej666

Zgadzam się, Brolin totalnie wygląda w tym filmie jak Bale, trzeba obczaić czy przypadkiem Christian i Josh nie są przyrodnimi braćmi.

Roy_v_beck

Pomyliłeś Josha Brolina z Jamesem Brolinem.

myszszata

Ale przecież Josh jest synem Jamesa...

Roy_v_beck

A poza tym, zerknij na zdjęcie profilowe Michaela Landona. To dopiero jest podobieństwo.

ocenił(a) film na 7
Barnej666

miałem tak samo :D

Barnej666

A myślałem że tylko ja mam takie wrażenie że widzę Ch. Bale'a w filmie z 1973 roku , oczywiście zdając sobie sprawę że to Brolin byłem zaskoczony podobieństwem !

Barnej666

Również tak pomyślałem chociaż to było niewątpliwie nieprawdopodobne. Podobieństwo jest absolutnie niezaprzeczalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones