PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31693}
8,1 13 755
ocen
8,1 10 1 13755
8,4 21
ocen krytyków
Światła wielkiego miasta
powrót do forum filmu Światła wielkiego miasta

Od pierwszej do ostatniej sceny wiele razy popłyną łzy- raz ze śmiechu, raz ze wzruszenia. To właśnie gwarantuje nam nadprzeciętny talent Chaplina- jednego z ojców kina, reżysera, scenarzysty, aktora, kompozytora = geniusza. "City Lights" urzeka szczerością uczuć i bawi niesamowitymi skeczami. Wspaniała gra Chaplina, Myersa i Cherrill tylko dodaje smaku całości, którą każdy miłośnik kina po prostu powinien zobaczyć. Na pewno nie będzie żałował. Klasyka najwyższych lotów! 9/10

Slowik

Ja na końcu sie poryczałam ,jak idiotka. Obejrzałam dużo filmów o miłości, starszych i nowszych , ale na zadnym sie nie popłakałam. A przeciez nie padło tu ani jedno słowo, film niemy.

ocenił(a) film na 10
Justyna_0288

Nie ma się co dziwić, ja za każdym razem kiedy ten film oglądam ryczę a oglądałem go go chyba ze 100 razy...

Justyna_0288

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 10
Lady_Selected

Dziś oglądałem ponownie ten film i na końcu próbowałem powstrzymać się od łez... jak zwykle nie udało się... 40-letni facet płaczący jak dziecko na prawie 100-letnim filmie.

ocenił(a) film na 10
zibi29_74

Miałem to samo. Na nowo odkrywam sens słowa "arcydzieło".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones