PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677459}

Śnieżka i Różyczka

Schneeweißchen und Rosenrot
5,8 626
ocen
5,8 10 1 626
Śnieżka i Różyczka
powrót do forum filmu Śnieżka i Różyczka

Wielkie rozczarowanie.

ocenił(a) film na 5

Tak się cieszyłam że znalazłam niemieckie baśnie filmowe. Po całkiem fajnej wersji Pięknej i Bestii, trafiłam na tą filmową porażkę. Całość jest wyjątkowo tania i tandetna, jak z marnego szkolnego teatrzyku, stroje tak samo. Treść zmieniona żeby nie było trzeba się wysilać.

Uważam ze Baśnie Braci Grimm Niemcy powinni traktować jako ich skarb narodowy i jeśli zabrali się za nakręcanie filmów, to powinni zrobić to z takim rozmachem i precyzją żeby każdy chciał je obejrzeć. Tym bardziej że umieją robić naprawdę rewelacyjne filmy, tylko nierozpromowane na świecie.

dkf

Zgadzam się, inne baśnie z tej serii są całkiem przyjemne w oglądaniu, a ta nie wyszła, może przez zmiany w fabule. I jest rzeczywiście brzydka, a ten domek w lesie z tym klepiskiem zamiast podwórka... kto by chciał w takim.mieszkać :)

ocenił(a) film na 8
dkf

Drogi Panie. To niskobudżetowy film dla zdf. Jak każdy z tych filmów ma opowiadać historie a nie robić za Hollywood. Film jak film. Fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones