PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755673}
5,1 822
oceny
5,1 10 1 822
Śmiertelne odliczanie
powrót do forum filmu Śmiertelne odliczanie

Znakomity film pod każdym względem

Nie mówię, że to arcydzieło, ale film jest dobry (jeśli nie lepszy) jak filmy ze Stevenem Seagalem czy nawet film "Szakal" z Brucem Willisem

Nie troluję. Mówię całkiem poważnie

Nie czaję tak niskiej oceny dla tego filmu. Jeśli ten film ma ocenę 5 to film "Szakal" lub jemu podobne powinny mieć ocenę 5

To tylko dowodzi tego, że oceny na FW są totalnie nic nie warte i nie należy nimi się kierować

Zwrócił moją uwagę także motyw braku podtekstów seksualnych

W filmie mamy do czynienia z bardzo ładną Panią porucznik - co prawda są dwie sceny kiedy Ray oraz Slava mówią o niej, że jest ładna, ale nie ma w tym takiego dennego poziomu jak w filmach dla gimbazy. Nie ma ślinienia się, erotycznych czy romansowych wątków, jest zupełnie inny klimat jak w syfiastych holiłóckich produkcjach

Dlaczego ten film ma tak niską ocenę? Dlatego, że nie było pompy na kasę z tego filmu? Dlatego, że film niekinowy tylko dla TV?

Szkoda, bo film lepszy niż wiele kinowych gówien, których nie da się oglądać

Daję ocenę mocne 7

ocenił(a) film na 3
unknown_user_filmweb

Mocne 7 czy 10? Mam nadzieję, że jednak trolujesz. Wyjątkowo marny film. Mierna fabuła i scenariusz, gra aktorska głównego bohatera słabiutka. Muzyka świetna i tyle. Nie polecam.

ocenił(a) film na 10
fredaser

Nie mierz innych swoją miarą

Jeśli masz ze sobą jakiś problem to zachowaj to dla siebie albo mamy, bo mnie to najmniej interesuje

Nie obchodzi mnie również to co myślisz o tym filmie

W ogóle to w sumie G mnie obchodzisz :)

Myślę, że skończyliśmy :)

ocenił(a) film na 3
unknown_user_filmweb

O co Ci chodzi? Czy ja piszę tu o swoich problemach?
Ty napisałaś co myślisz o tym filmie i ja również, mamy do tego prawo. Jeśli Cię to nie obchodzi, to po co mi odpisałaś?
Myślę, że tak.

unknown_user_filmweb

Ten film to G .

unknown_user_filmweb

A czemu myślisz, że kogoś obchodzi twoja opinia o tym filmie?

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

jednak chyba obchodzi ze ktoś wszedł na jego post i nawet zostawił komentarz

Tibn

Chyba jego też obchodzi opinia "fredasera", skoro odpowiadał na jego komentarze...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
fredaser

Nie może być tak źle, na 10 na pewno nie zasługuje, ale niezły, solidny sensacyjniak, miał powiew świeżości, gra aktorska może nie na wysokim poziomie, ale miło się oglądało, od początku do końca się nie nudziłem, chociaż w zachwyty też nie wpadałem, scenariusz też ciekawy miejscami, ogólnie nieźle wychodzi, taka odskocznia od sztampowych holywoodzkich produkcji, wolę oglądnąć alternatywny film z nieznanymi aktorami, niż Brada i Jolie świecącymi białymi zębami... A co do muzyki to mam odwrotne wrażenia, za dużo rzępolenia z charczeniem... A ja polecam, taki przerywnik pomiędzy arcydziełami z Donnie Yenem :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Marieka

Widziałem wiele lepszych filmów w tym gatunku. Ten zupełnie nie przypadł mi do gustu i nie czułem niestety powiewu świeżości. Wolę powrócić do arcydzieł z Donnie Yenem ;) Pozdrawiam również.

unknown_user_filmweb

oglądaliśmy dwa różne filmy?
Moja opinia to strata czasu
wszedłem na ten post, bo myślałem, że w dalszej części postu będzie wyjaśnienie, że tytuł to żart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones