PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163614}

Śmierć pięknych saren

Smrt krásných srnců
7,3 884
oceny
7,3 10 1 884
Śmierć pięknych saren
powrót do forum filmu Śmierć pięknych saren

Po lekturze "Śmierci pięknych saren" trudno mi ocenić ten pozytywnie. Nie dlatego, że był kiepski, ale dlatego, że niewiele wspólnego miał z książką. Rozumiem, że nie musiało, ale...
Niewątpliwie trudno byłoby oddać jej klimat, zgrabnie poprowadzić narrację przez wszystkie wątki. Tylko, że Ojciec w filmie jest zupełnie innym ojcem, niż w książce, a przecież to na wspomnieniu o tym Leo opowieść Oty się opierała. Czy ktoś miał podobne mieszane uczucia do filmu po lekturze wspaniałej "Śmierci"?

ocenił(a) film na 7
darlo_zly

Podobne odczucia. Ja wyłączyłem po 20 minutach. Może jeszcze wrócę do tego filmu.

ocenił(a) film na 1
darlo_zly

Ja mam książkę jeszcze przed sobą i liczę, że będzie dobra. Bardzo się na nią napalałam już od jakiegoś czasu, bo jej opisy/recenzje są bardzo zachęcające i w końcu raczej nie przypadkowo to pozycja dość słynna i uznawana. Zachwytów nad filmem zupełnie nie rozumiem. Mnie zmęczył. Nie był ani zabawny, ani też nie zawierał jakichś głębszych treści, a zachowania głównego bohatera były po prostu prymitywne i infantylne z domieszką nieprzyjemnego cwaniactwa. Nie rozumiem pochlebnych opinii, ale oczywiście różne osoby różnych rzeczy szukają w kinie. Założyłabym, że może czegoś nie zrozumiałam, ale nie za bardzo widzę czego można w tym filmie nie rozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones