PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502810}

Łowcy

Grandi cacciatori
4,9 31
ocen
4,9 10 1 31

Łowcy
powrót do forum filmu Łowcy

Widziałem go wiele lat temu na VHS-ie,dziwny film...składał się jakby z dwóch części w jednej grał Kinski a w drugiej Keitel,nie pamiętam jak te dwa wątki ,dwóch różnych bohaterów myśliwych (jeden Afryka,drugi daleka zimowa północ) się połączyły??jeśli ktoś oglądał ,proszę o przypomnienie o co w tym filmie chodziło??

Zająłem się dodaniem na filmwebie obsady tego filmu, nie wiem czemu nikt wcześniej tego nie zrobił.

użytkownik usunięty
cyborg.vandamme

Wielkie dzięki Cyborg za dobrą robotę,kurcze sam nigdy nie umiem znaleźć czasu by rozkminić jak to się robi bo jest kilka jeszcze tytułów(odnośnie obsady) i osób gdzie wypadało by pouzupełniać filmografię...

Ja właśnie na filmwebie uzupełniam obsady filmowe bo jest bardzo dużo nie pełnych, dzięki mnie w filmografii Kinskiego dużo filmów się pojawiło.

użytkownik usunięty
cyborg.vandamme

To jak możesz to wrzuć ten film "Łowcy" do filmografii Kinskiego i Keitela bo jak przeglądałem przed chwilą to jeszcze go nie było;)

Na filmwebie jest tak że jak się doda obsadę do filmu, to pojawia się ona od razu, a w filmografii aktora film pokazuje się po jakimś czasie i nie umiem dokładnie określić w jakim, ponieważ różnie to bywa, raz na następny dzień, raz za tydzień a nawet miesiąc.

użytkownik usunięty
cyborg.vandamme

acha ,to nie wiedziałem;)..ale w sumie dobrze ,że jest póki co ta obsada;),jeszcze raz dzięki;)

Jak film będzie widoczny w filmografii Kinskiego to napisze tutaj.

cyborg.vandamme

Film "Łowcy" jest już widoczny w filmografii Kinskiego i Keitela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones